Pasjonaci kultury i sztuki

Pełna wersja: Jakie oprogramowanie dla firmy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcę poszerzyć działalność handlową i szukam jakiegoś niedrogiego, ale dobrego programu do zarządzania sprzedażą w mojej firmie. Możecie polecić coś dobrego do zarządzania firmą specjalizującą się w handlu w sieci?
Pewnie nie będę orginalny, ale jednym z najbardziej popularnych programów tego typu w Polsce jest ERP Optima z firmy Comarch. Oczywiscie możesz wybrac sobie takie moduły, które najbardziej cie interesują, nie musisz kupować wszystkiego, co jest w pakiecie. Jedyny kłopot to ewentualnie integracja nowego systemu z tym, z czego dotychczas korzystałes. Sprawdź sobie tutaj http://www.wieza.pl/oprogramowanie/erp-optima.html. Na stronie jest więcej szczegołów o samym systemie ERP i ewentualnie, jeśli by Cię to interesowało o oprogramowaniu klasy CRM, czyli oprogramowaniu poprawiającemu jakos obsługi klienta.
dokladnie tak jak napisal kolega wyzej, po prostu potrzebujesz jakiegos oprogramowania klasy ERP i ewentualnie CRM. W internetowym biznesie przydaje sie jedno i drugie. Pozostaje tylko kwestia wdrozenia.
Są różne programy działające w sieci, nie musisz ich nawet ściągać na własny komputer, ale ten system, o którym wspomniał ktoś wcześniej, chyba jest najbardziej popularny.
Teraz przynajmniej mniej więcej wiem, czego szukać. Pewnie i tak nie obejdzie się bez pomocy jakieś firmy informatycznejWink
Przekierowanie