Pasjonaci kultury i sztuki

Pełna wersja: Ustalanie kontaktów z dziećmi po rozwodzie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Jestem świeżym rozwodnikiem, z żoną się nie dogadałem, trudno, ale nie chce zeby dzieci na tym ucierpiały dlatego chciałbym znacząco zwiekszyc terminy widzeń z nimi bo uważam ze jak dotąd zostałem bardzo pokrzywdzony w tej kwestii. Podobno adwokaci się tym nie zajmują więc gdzie mam iść i jak to załatwić żeby sie odwołać?
Oczywiscie ze adwokaci sie tym zajmują, czemu mieliby nie? Prawie każda kancelaria pisze o tym na swojej stronie – zobacz sam kancelaria-szymczykiewicz.pl/sprawy-rodzinne/. Rozmowy niestety zdarzają się coraz czesciej ale najwazniejsze są dzieci wiec masz olbrzymiego plusa ze o nich myslisz.
Jest tak jak pisze koleżanka. Adwokat zajmie się wszystkim do czego chcesz go wynająć. Ja słyszałem że nie można korzystac z reprezentanta na przetargach publicznych co okazało się totalną bujdą. Idąc droga koleżanki, zobacz że jest to normalna usługa kancelaria-szymczykiewicz.pl/zamowienia-publiczne-przetargi/. Mam nadzieje ze komus to pomoze bo ja niestety za pozno sie dowiedzialem o tych udogodnieniach.
Wielkie dzieki za informacje, już wiem co mam robić Smile. Pozdrawiam gorąco Smile.
Przekierowanie