Pasjonaci kultury i sztuki

Pełna wersja: Jak skutecznie leczyć nerwicę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Od kilku lat borykam się z nerwicą/ Mam okropne lęki, boję się sama zostać w domu. Raz jest mi zimno, raz gorąco. Strasznie się pocę. Rano, gdy się budzę jestem zmęczona tak, jakbym całą noc nie spala. Leczę się tez endokrynologicznie i przyjmuję leki. Jest tu ktoś, kto miał podobne problemy i się z tego wyleczył?
Witaj, a moze to wcale nie jest nerwica a reakcja Twojego organizmu na przyjmowane leki? Powiedz swojemu endokrynologowi o swoich problemach, i zaptaj czy moga miec zwiazek z przyjmowanymi przez ciebie lekami.
Jesli podejrzewasz u siebie nerwice, to radze Ci udac sie do dobrego psychoterapeuty. Moge ci polecic „Magnolia Psycholog” , podaje link do oferty dla ułatwienia magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/ – to bardzo dobry specjalista, pomogl mojemu przyjacielowi . Ceny tez nie sa wygórowane, choc trzeba miec na uwadze, ze jedno spotkanie z pewnoscia nie wystarczy. Jesli chodzi o leczenie nerwicy , smialo mozesz sie tam zglosic - magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/leczenie-nerwicy. Pozdrawiam i szybkiego powrotu do zdrowia zycze!
Przekierowanie