Pasjonaci kultury i sztuki

Pełna wersja: Szukam dobrej jakości wag sklepowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
chcę wymienić sprzęt w sklepie. Mam sklep spożywczo-przemysłowy i potrzebuję wag sklepowych. Skąd wy braliście? Macie coś godnego polecenia?
W sklepie spożywczym to musisz mieć bardzo dokładne wagi. Ja cos przegladalm w sklepach internetowych, ale nie pamiętam dokladnie gdzie znalazłam… ; (
no prawda jest , ze trzeba wszystko z czasem wymienic. A nieraz sprzęt kosztuje kilkanaście tysięcy złotych. Ale inwestycji takich wielu klientow nie rozumie. ; ) ale trzeba troszczyc się o swój biznes i tyle.
co do wag sklepowych to ja korzystałam z tej firmy sklepikaria.pl/119-wagi-sklepowe bo oni maja ogolnie wyposażenie do sklepów spożywczych też, ale też niekoniecznie. Bo mają regały i w ogóle meble sklepowe. Ale co konkretnie to najlepiej żebyś sama popatrzyła. A dokładna waga sklepowa to podstawa każdego sklepu który sprzedaje produkty luzem.
no wlasnie o to chodzi. Dobrze ze ja mialam gwarancje bo waga po prostu była zepsuta. no widocznie cos maszynowo się zepsulo, ale na szczecie mi wymienila firma od razu na nowa : )
no wagę sklepową to dostaniesz bez trudu w Sklepikaria a dodatkowo oni mają tez bramki antykradzieżowe. Ale najlepiej i tak w sklepie mieć jakieś kamery, żeby w razie czego mieć co pokazac Policji.
wiesz, z tymi bramkami antykradzieżowymi to jest tak, ze muszą być porzadnie zrobione. Bo pierwsza lepsza która przestanie działać po kilku miesiącach to przeciez nie warto czegos takiego nawet kupowac. A wiadomo ze znajda się takie osoby , które mogą chcieć cos ukrasc i sprzedawca musi być przygotowany na taka sytuacje.
Przygotowanie to jedno, ale jednak trzeba tez wyłożyć wlasna kase na to żeby mieć np. ochroniarzy. tyle ze jak masz np. sklep z drogimi perfumami to naprawde nie da rady bez bramek. Musza być i to koniecznie.
Przekierowanie