Pasjonaci kultury i sztuki

Pełna wersja: Ile czasu zajmuje napisanie pracy doktorskiej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zrobilam magisterium i jedne studia podyplomowe i chciałabym teraz zrobic doktorat. Wiele osob mi odradza, ze niby nic po tym nie ma, ale chciałabym to bardziej zrobic dla siebie. Ile czasu zajmuje napisanie pracy doktorskiej? Zastanawiam się czy bym miala na to czas jak teraz tak duzo pracuje.
Jeśli umiesz sobie dobrze zorganizowac czas to na pewno będziesz miala cas na ogarniecie pracy doktorskiej tym bardziej ze jeśli ty chcesz to powinno być latwiej.
Jak sama się pogubisz to możesz poprosic o pomoc tutaj http://e-praca-dyplomowa.pl/rodzaje-prac...doktorska/ to jest firma, która zajmuje się pomocą w pisaniu prac naukowych. Pomogą ci z bibliografia, jak będziesz miala problem. U mnie to była pieta Achillesa z ta bibliografia Sad
Każdy ma wlasne tempo pisania i dobrze jest, jak się wyznacza jakis określony czas na pisanie i w tym czasie zajmuje się tylko tym.
Zalezy ile stron ma mieć twój doktorat ale i tak wiadomo ze jedna osoba napisze to w rok a druga napisze to w miesiąc bo wszystko to kwestia organizacji.
Wiesz ta firma o ktorej ci pisalam to pewnie dala rade by ci pomoc. A z jakiego kierunku potrzebujesz pomocy? Tu jest lista http://e-praca-dyplomowa.pl/kierunki/ czym oni się zajmują. Oni tworzą pod indywidualne wymagania, no i co jest prawda to tez robia to profesjonalnie.
Doktorat to jednak fajna sprawa jak ma się opcję pracy na uniwersytecie bo inaczej to może być strata czasu choc niekoniecznie.
Mnie było potrzeba doktoratu w pracy bo wtedy podskoczyly mi zarobki. No przyznaje ze siedzenia nad pisaniem było ogrom. Ale jednak uwazam, ze warto było : )
Przy pisaniu pracy naukowej czy w ogóle pisaniu pracy doktorskiej chodzi o to żeby mieć dobry plan pracy bo potem znacznie szybciej idzie pisanie. Bo to po prostu porzadkuje prace w duzym stopniu.
Plan pracy uzgodniony z promotorem Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie