Pasjonaci kultury i sztuki

Pełna wersja: Do czego można wykorzystać wiertarko-wkrętarkę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czesc wszystkim. Chce kupić wiertarko-wkrętarkę, ale zastanawiam się do jakich prac można ją wykorzystać. Macie może jakąś praktykę w tym temacie?
Wiertarko-wkrętarka przydaje się głownie do wkręcania i wykręcania srub. Ale możesz tez nia wiercic w niezbyt twardych materiałach. Mi się zdarzylo np. w drewnie, materiałach drewnopochodnych. Raz chyba nawet też w metalu.
No wlasnie – jak już kupować, to żeby można było ja wykorzystać do różnych tworzyw.
A jaką chcesz kupić?
Chyba akumulatorową. Wydaje mi się bardziej uniwersalna.
Bo tak jest. Naładujesz i po sprawie, nie musisz biegac z kablem i szukac gniazdka.
To fakt. Nie wiem jakie koledzy mają wiertarko-wkretarki, ale moja na jednym ładowaniu starcza na około 200 wkrętów. A ładowanie z reguły trwa około godziny.
A możecie mi polecić jakiś sklep, w którym można je w miare tanio kupić?
Ja ostatnio zamawiałem stad: sklep.metalzbyt.com.pl/203-wiertarki. Mają tam różne urządzenia, ale wiertarko-wkrętarka jest też. Chciałby ci jeszcze tylko dopowiedzieć, ze z reguły takim sprzętem można wywiercić w drewnie otwory, które mają średnicę około 20 - 30 mm. W metalu trochę mniejsze – od około 10 do 16 mm. Może ci się przydac taka informacja, zebys wiedział z jakim urządzeniem masz do czynienia Wink
Jasne, ze się przyda. Z tego, co mi napisaliście, to wiertarko-wkrętarkę będę mogl wykorzystać do jakiś tam domowych napraw, remontów. Spoko. Na tyle mi wystarczy. Dzieki za rozmowe! Nara!
Stron: 1 2
Przekierowanie