Pasjonaci kultury i sztuki

Pełna wersja: Szczecin – nurkowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ludzie, potrzebuje namiarów na jakieś bazy dla nurków, Szczecin mnie interesuje, możecie cos podrzucić? Jakies ciekawe miejsce, dobrych organizatorów, z góry dziękuje za jakiekolwiek dane.
Cześć, mogę ci podrzucić strone z bazami dla nurków w całej Polsce, Sczecin też chyba jest, zajrzyj sobie na zyjepodwoda.pl, ja tam kiedyś szukałem informacji o szkoleniach dla nurków, pamiętam że znalazłem i byłem zadowolony.
Słyszałam, że w Szczecinie są dobre możliwości nurkowania, moje znajome kiedyś były w tamtych okolicach i wróciły zachwycone.
Dzięki, znalałem całkiem sporą oferte, zobaczcie sami https://www.zyjepodwoda.pl/miejsca/nurko...owania-sz/, tam chyba sobie coś wybiore, nie? Widzę, że jest nawet oferta kursu nurkowania nocą… nie wiem, ile baz coś takiego proponuje, ale wygląda to fajnie.
Zastanawiam się, o której firmie mówiły mi dziewczyny, ale nie mogę skojarzyc. Może były u kogos innego? Wiem tylko, że opowiadały o nurkowaniu po zmierzchu, że ktoś im to organizował, ale szczegółów nic a nic. :/ A szkoda, bo to podobno było bardzo ciekawe, zresztą sama bym chciała spróbować.
Noc pod wodą? No brzmi intrygująco, ale chyba bym nie miał ochoty na taką zabawę. Mało widać, a w koncu jak schodzisz pod wodę, to po to, żeby coś zobaczyć, nie?
Ale przecież bez źródła światła nie schodzisz pod wodę, no co ty, coś widać.
Ale mniej, nie ma co się czarować.
Ja też słyszałem o nocnych nurkowaniach, trzeba mieć kurs dodatkowe, nie dla każdego to jest, tak jak jaskiniowe zanurzenia.
Siema, jak ktoś szuka wrazeń, to zapraszam w moje rejony https://www.zyjepodwoda.pl/miejsca/nurkowanie/olsztyn/ – jak ktoś by chciał zobaczyć ciekawe jezioro, to Mamry jest idealne. Z tej strony namierzycie kilka ciekawych dojść, polecam.
Stron: 1 2
Przekierowanie