Pasjonaci kultury i sztuki

Pełna wersja: W jakim kraju opłaca się założyć firmę artystyczną?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dzień dobry. Być może moje pytanie wydaje się Wam trochę dziwne, ale już śpieszę z wyjaśnieniami. Tak, naprawdę chciałabym założyć firmę w obcym kraju. Dlaczego? Zajmuję się rękodziełem i staram się robić to profesjonalnie. Dobrym posunięciem wizerunkowym byłoby więc posiadani własnej działalności i wszelkich z tym związanych „bajerów”. No ale w Polsce nie bardzo się opłaca. Czy macie jakieś rady, wskazówki?
Cześć. Załóż tę firmę w jakimś bananowym raju. Przynajmniej będziesz mieć jakąś fajną końcówkę domeny. Wink
Ejże, to nie czas na żarty. Temat jest poważny!
Witajcie. A ja polecam kierunek południowy, nie taki daleki, bo tuż pod Tatrami lub Sudetami. Więcej na ten temat znajdziesz tu: www.firma-w-czechach.pl. To naprawdę rzetelna kancelaria adwokacka z Czech, która zajmuje się rejestracjami firm lub spółek. Moim zdaniem powinnaś rozważyć tę propozycję. Najbardziej polecałbym Czechy.
Cześć wszystkim. Pozwólcie, że włączę się do dyskusji. Mój narzeczony od dłuższego czasu prowadzi działalność na Słowacji. Oczywiście przeniósł ją z Polski. Od tego czasu radzi sobie o wiele lepiej. Dlatego osobiście polecam. Smile
Dziękuję Wam bardzo. Na pewno sprawdzę oba kierunki.
Nie musisz tego jakoś specjalnie sprawdzać. Wink Działalność gospodarcza na Słowacji to doskonała szansa przede wszystkim dla właścicieli firm transportowych. Tu masz potwierdzenie: www.firma-w-czechach.pl/dzialalnosc-gospodarcza-na-slowacji/. Wykonawcy tzw. wolnych zawodów o wiele bardziej skorzystaj na przenosinach do Czech. Ot cała tajemnica.
Dokładnie, nie ująłbym tego lepiej. Smile
No dobrze, czyli proponujecie Czechy. A tej kancelarii na pewno można zaufać? Mieliście z nimi jakiś kontakt?
Ja miałem, właśnie dlatego wrzuciłem ich adres. Kancelaria Adwokacka Wiesław Firla pomagała mojemu przyjacielowi w przeniesieniu jego firmy do Czech. I wszystko poszło rewelacyjnie, żadnych komplikacji.
Stron: 1 2
Przekierowanie