Pasjonaci kultury i sztuki

Pełna wersja: Polećcie dobrego architekta z Częstochowy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W skrócie powiem o co chodzi. Jestem pracownikiem firmy handlowej,która w planie ma postawienie nowoczesnego biurowca pod Częstochową. Ja jestem w dużej mierze odpowiedzialna za tą inwestycje i jednym z pierwszych zadań jest przedstawienie zarządowi dobrego architkta, który będzie w stanie sprostać naszym wysokim wymaganiom projektowym. Czy jesteście w stanie polecić kogoś z Częstochowy?
Rozumiem, że chcesz wspierać lokalny biznes Smile)) Czyli do kompletu jeszcze miejscowwe ekipy budowlane i tak dalej Smile)) A tak na poważnie, to architektów od tworzenia budynków firmowych to chyba lepiej za granicami Polski poszukać...
Ale głupoty opowiadasz,a czy jak Ty chcesz sobie dom postawić to za granicę jeździsz, żeby ktoś Ci doradził...Odpowiem za Ciebie, że nie jeździsz, tak więc i w tym przypadku spokojnie można znaleźć kogoś, kto będzie w stanie taką inwestycje dobrze rozplanować, bo architekt ma wiele zadań, nie tylko to, żeby stwrzoyć surową bryłę budynku.
Nietrudno się z Tobą moja droga nie zgodzić, dzięki za to, że się rozumiemy...
Widzę, że kobieca solidarność tutaj panuje Smile)) Jeśli ktoś mówi, że szuka dobrego architekta z Częstochowy to na myśl przychodzi mi tylko to http://www.gajecka.pl/o-firmie i to świetny wybór dla każdego kto ma w planie postawić zarówno coś pokaźnego, jak i coś mniejszego. Jeśli chodzi o budynki użyteczności publicznego to nie mają sobie równych w projektowaniu...
Faktycznie projekty są świetne, a firma wcaler się nie ogranicza do Częstochowy i okolic. Wchodząc na ich stronę można znaleźć wiele realizacji, które zostały już wybudowane, a zaprojektowane przez nich. Podobają mi się zwłaszcza iuch projekty budynków firmowych, bo są na wskroś nowoczesne, a taki styl właśnie lubię.
Jak tak spojrzeć na firmy, które powstają to chyba większość skłania się ku nowoczesnym bryłom i kształtom. A firma projektowa, o której mówicie godna jest polecenia.
Przekierowanie