Pasjonaci kultury i sztuki

Pełna wersja: Domy Kórnik - czy wiecie może o jakiejś ciekawej inwestycji?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry! Wielkomiejska atmosfera trochę już męczy mnie i mojego męża (nasze spodziewane maleństwo pewnie też) Wink. Dlatego postanowiliśmy przeprowadzić się z Poznania, najlepiej w miarę blisko, w kierunku południowym. Do głów przyszedł nam Kórnik. Czy ktoś z Was, drodzy Forumowicze, wie o jakiejś ciekawej inwestycji w tym uroczym miasteczku? Najmilej widziane domy jednorodzinne.
Witaj! Kilku moich znajomych nie tak dawno temu podjęło podobną decyzję. Jedna para przeniosła się do Środy Wielkopolskiej i oboje bardzo chwalą sobie ten wybór. Tak więc jeśli nie znajdziesz nic w Kórniku, spróbuj i w Środzie. Smile
To byłaby ostateczność. Zależy nam jednak na bliskości Poznania.
Witajcie! Jeśli chodzi o domy Kórnik ostatnimi czasy stał się miejscem, w którym realizowane są świetnie zapowiadające się inwestycje. Oto jedna z nich: http://www.osiedlezz.pl/. Prezentuje się znakomicie, prawdziwa gratka dla szukających domów pod Poznaniem.
Ślicznie dziękuję. Osiedle rzeczywiście godne uwagi. No i ceny wcale nie takie wysokie. Ach, w końcu mieć prywatny garaż i ogródek, w którym można czuć się swobodnie. Rozmarzyłam się. Smile
W takim razie proponuję się pośpieszyć. Słyszałem, że inwestycja cieszy się dość dużą popularnością, głównie ze względu na świetną lokalizację i naprawdę korzystne ceny. Nie mówię, żeby już kupować, ale warto porozmawiać i ewentualnie złożyć rezerwację.
Masz rację. Na pewno nie będziemy zwlekać. Dziękuję i gorąco pozdrawiam. Smile
Przekierowanie