Pasjonaci kultury i sztuki

Pełna wersja: Jak kolejkowy system ułatwia waszą pracę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dużo się mówi, że technika ułatwia życie… No i stało się, chcą u nas wprowadzić system kolejkowy. Trochę boimy się tej zmiany i tak się zastanawiam, może ludzie na forum podzielą się swoimi doświadczeniami jak jest, jak było…
Na początku zawsze trzeba trochę cierpliwości, bo nie jest łatwo się przestawić na nowoczesną automatykę.Wink Ale jak się człowiek przyzwyczai to naprawdę jest dobrze, teraz już sobie nie wyobrażam rejestracji bez naszego systemu.
Zauważyłam, że to trochę zależy. Jeśli kolejkowy system jest dobrej jakości to bardziej pracę ułatwia, niż utrudnia.Wink W tym sklepie cocer-shop.pl/ mają dobre systemy. Nic się nie tnie i działa jak w zegarku, więc naprawdę mamy prościej w wykonywaniu obowiązków.
A ktoś jeszcze zna ten sklep, bo własnie się zastanawiam nad ich ofertą?
Znam, kupujemy u nich różne rzeczy, np. oprawy oświetleniowe: cocer-shop.pl/25-oprawy-oswietleniowe. Akcesoria świetnej jakości, długo trzymają się w dobrym stanie. Co do systemów to przyspieszają rejestrację.
Na początku był kosmos i nie mogłam się przyzwyczaić, ale jednak dobry system dużo szybciej rozprawia się z kolejką i zaczyna panować porządek. Każdy wie gdzie jest jego miejsce i czas, więc jest spokojniej, nie ma takiej nerwowej atmosfery i pretensji.
a jak radzicie, radziliście sobie z pretensjami?
Opanowanie i uśmiech. Ale to tak zawsze w pracy z klientem, że bywają klienci problemowi, trzeba jakoś sobie z tym poradzić emocjonalnie.Wink
Przekierowanie