Pasjonaci kultury i sztuki

Pełna wersja: Interesują mnie rajstopy nielecące oczka. Czy faktycznie są trwałe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej dziewczyny. Pewnie nie jedna z was miała problem z zaciąganiem się rajstop i szukała sposobu aby takich problemów nie było. Znalazłam w internecie takie rajstopy które są mniej podatne na puszczanie oczek. Faktycznie są takie trwałe? Gdzie je kupić?
Pani w sklepie mówiła mi że mają one jakieś super włókna które zapobiegają zaciąganiu i przez dłuższy czas są elastyczne. Nie brałam ich bo z daleka pachnie mi ściemą ale nie wiem, może faktycznie coś w tym jest.
Ja zamawiam na stronie https://studiodobregostylu.pl/rajstopy/1...0-den.html takie rajstopy nielecące oczka i powiem ci że faktycznie są dużo bardziej trwałe. Zawsze jak gdzieś zahaczę to sprawdzam ale jeszcze nie udało mi się ich uszkodzić Wink
Dużo też zależy gdzie je kupisz bo wiesz że teraz dużo to też chwyt marketingowy i niektóre firmy sprzedają słabej jakości rajstopy pisząc że niby są bardziej wytrzymałe.
Dlatego od razu pytam gdzie zamawiacie żeby nie kupić byle czego Smile
Na tej stronie co koleżanka wyżej pisała jak najbardziej można. Mam kilka par z tego sklepu i nie mam co narzekać. Nawet nie noszę w torebce zapasowej pary Wink
Przekierowanie