Pasjonaci kultury i sztuki
Systemy audio dla przewodnika. - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Systemy audio dla przewodnika. (/w-systemy-audio-dla-przewodnika)

Systemy audio dla przewodnika. - Mammama - 11-29-2016 03:37 PM

Cześć wszystkim! Szczególnie osobom, które zajmują się oprowadzaniem wycieczek.Wink Mam do Was pytanie – korzystaliście z jakiegoś systemu audio, co nagłaśnia Was przez słuchawki?? Mam okazję wypróbować coś takiego, ale trochę boję się, bo taki żywy test na turystach może różnie wypaść… Czy to się sprawdza i turyści są potem zadowoleni?

Systemy audio dla przewodnika. - Kontener - 11-29-2016 04:48 PM

korzystałem. Wynajęliśmy taki audio guide od nich: misjatravel.pl – na początku też trochę niepewnie, ale naprawdę się sprawdziło. Turyści lubią atrakcyjne dodatki i gadżety, kiedy dostają odbiornik ze słuchawkami cieszą się jak dzieci.Big Grin Ale ważniejsze, że mamy stały kontakt i nic mnie nie zagłusza. Chyba każdy z nas wie jakie to wkurzające, kiedy wkoło jest hałas, a my musimy próbować go przekrzyczeć. Albo przeciwnie, w tych cichych i świętych miejscach, kiedy ma się wrażenie, że zagłusza się jakiś spokój… Wtedy system audio bardzo pomaga.Smile

Systemy audio dla przewodnika. - qwerty - 11-29-2016 07:23 PM

myślę, że taki system to świetne rozwiązanie dla przewodników – w końcu i do nas muszą docierać nowe technologie.Wink poza tym zauważyłem, że oprowadzając z pomocą audio guide oszczędzamy na czasie. Nie musimy się tak często zatrzymywać i tłoczyć blisko siebie. Każda wycieczka trwa trochę krócej i albo mogę więcej opowiedzieć, albo dać grupie czas wolny i możliwość pospacerowania po okolicy. To fajna opcja.Wink