Pasjonaci kultury i sztuki
Poszukiwane korzystne oferty na szambo - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Rodzina (/dzial-rodzina)
+--- Wątek: Poszukiwane korzystne oferty na szambo (/w-poszukiwane-korzystne-oferty-na-szambo)Poszukiwane korzystne oferty na szambo - Lomkamna - 12-06-2016 11:13 AM

Cześć. Szukamy wraz z mężem odpowiedniego pomysłu na kanalizację przydomową. Kiedyś tam nawet był pomysł, aby wziąć pod uwagę oczyszczalnię przydomową, no ale w końcu zrezygnowaliśmy z tego pomysłu ze względu na koszty. Teraz zastanawiamy się nad plastikowym a betonowym i też mamy nie lada wyzwanie. Czy moglibyście coś polecić, może znacie jakąś dobrą firmę, która jest godna polecenia? Będę wdzięczna za możliwe podpowiedzi. Pozdrawiam


Poszukiwane korzystne oferty na szambo - Hippie - 12-06-2016 12:05 PM

Witaj. Najlepsze są z tego, co słyszałem zbiorniki na szambo z betonu z Jędrzejowa. Kilku moich znajomych tam kupowało i byli bardzo zadowoleni. Plastikowe też są dobre pod warunkiem, że je odpowiednio zabudujesz, ale generalnie najlepsze są betonowe.


Poszukiwane korzystne oferty na szambo - Mieczysław - 12-06-2016 02:54 PM

Siemanko wszystkim. Ja to jakiś czas temu, dokładnie dwa lata temu kupiłem szambo z betonu w Dąbrowie Górniczej. Ceny mieli tam zdecydowanie lepsze niż u konkurencji. A to co mnie skłoniło do tego ostatecznie to opcja przewozu. Nie było z tym problemu. Niektóre firmy nie mają w opcji dowozu lub dalekiego dowozu, bo mają jakiś tam określony promień i tego się trzymają. Tutaj nie było problemów.


Poszukiwane korzystne oferty na szambo - Heros44 - 12-06-2016 04:37 PM

Chyba nawet wiem jaką firme masz na myśli. U mnie, to znaczy niedaleko mnie stacjonuje firma Fabeton Chorzów – nieopodal tego miasta mieszkam, i wydaje mi się, że to tą firmę masz na myśli.


Poszukiwane korzystne oferty na szambo - ŻółwiaJama - 12-06-2016 06:28 PM

Ale też odkrycie. Daję bezpośredni namiar, ja mieszkam niedaleko Sandomierza i tam też jest dostęp do firmy, http://fabeton.pl/oferta/szamba-betonowe/swietokrzyskie/sandomierz/. Mój szwagier kupował od nich zbiornik i też mu dowieźli bez problemu.


Poszukiwane korzystne oferty na szambo - ewa_braun - 12-06-2016 06:50 PM

i my tez korzystaliśmy, można polecić