Pasjonaci kultury i sztuki
Czy korzystaliście kiedyś z taxi bagażowego? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Nasze Fundusze (/dzial-nasze-fundusze)
+--- Wątek: Czy korzystaliście kiedyś z taxi bagażowego? (/w-czy-korzystaliscie-kiedys-z-taxi-bagazowego)Czy korzystaliście kiedyś z taxi bagażowego? - Palestynka - 12-06-2016 03:22 PM

Wkrótce zmieniam miejsce zamieszkania – przenosze się z rodzinnego domu do mieszkania, które bedę wynajmowac w raz ze znajomymi. Ponieważ nie dam rady zabrać wszystkich potrzebnych mi rzeczy do mojego niewielkiego autka, pomyślałam, żeby skorzystać z opcji, jaka jest taxi bagażowe. A czy wy korzystaliście kiedys z takiej usługi i co w ogóle o tym myślicie?


Czy korzystaliście kiedyś z taxi bagażowego? - Heros44 - 12-06-2016 05:53 PM

Ja korzystałem już nie raz z taxi bagażowego na terenie Warszawy. Jeśli chcesz czegos więcej się na ten temat dowiedziec, to zajrzyj na stronkę http://wikiprzeprowadzki.pl/taxi-bagazowe-warszawa/. Jak dla mnie jest to fajne rozwiązanie, bo dość często przenosze się z miejsca na miejsce.


Czy korzystaliście kiedyś z taxi bagażowego? - Palestynka - 12-06-2016 06:57 PM

No spoko, oferta wydaje się całkiem niczego sobie. Zadzwonię tam i dowiem się jakie są ceny tego taxi bagażowego, bo to oprócz bezpiecznego przewozu rzeczy ma dla mnie największe znaczenie.