Pasjonaci kultury i sztuki
Jakie oprogramowanie dla firmy? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Jakie oprogramowanie dla firmy? (/w-jakie-oprogramowanie-dla-firmy)Jakie oprogramowanie dla firmy? - Kontener - 12-14-2016 12:03 PM

Chcę poszerzyć działalność handlową i szukam jakiegoś niedrogiego, ale dobrego programu do zarządzania sprzedażą w mojej firmie. Możecie polecić coś dobrego do zarządzania firmą specjalizującą się w handlu w sieci?


Jakie oprogramowanie dla firmy? - qwerty - 12-14-2016 02:33 PM

Pewnie nie będę orginalny, ale jednym z najbardziej popularnych programów tego typu w Polsce jest ERP Optima z firmy Comarch. Oczywiscie możesz wybrac sobie takie moduły, które najbardziej cie interesują, nie musisz kupować wszystkiego, co jest w pakiecie. Jedyny kłopot to ewentualnie integracja nowego systemu z tym, z czego dotychczas korzystałes. Sprawdź sobie tutaj http://www.wieza.pl/oprogramowanie/erp-optima.html. Na stronie jest więcej szczegołów o samym systemie ERP i ewentualnie, jeśli by Cię to interesowało o oprogramowaniu klasy CRM, czyli oprogramowaniu poprawiającemu jakos obsługi klienta.


Jakie oprogramowanie dla firmy? - Heros44 - 12-14-2016 05:19 PM

dokladnie tak jak napisal kolega wyzej, po prostu potrzebujesz jakiegos oprogramowania klasy ERP i ewentualnie CRM. W internetowym biznesie przydaje sie jedno i drugie. Pozostaje tylko kwestia wdrozenia.


Jakie oprogramowanie dla firmy? - ŻółwiaJama - 12-14-2016 05:46 PM

Są różne programy działające w sieci, nie musisz ich nawet ściągać na własny komputer, ale ten system, o którym wspomniał ktoś wcześniej, chyba jest najbardziej popularny.


Jakie oprogramowanie dla firmy? - Kontener - 12-14-2016 06:58 PM

Teraz przynajmniej mniej więcej wiem, czego szukać. Pewnie i tak nie obejdzie się bez pomocy jakieś firmy informatycznejWink