Pasjonaci kultury i sztuki
Ustalanie kontaktów z dziećmi po rozwodzie - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Rodzina (/dzial-rodzina)
+--- Wątek: Ustalanie kontaktów z dziećmi po rozwodzie (/w-ustalanie-kontaktow-z-dziecmi-po-rozwodzie)Ustalanie kontaktów z dziećmi po rozwodzie - Drąg - 12-20-2016 01:43 PM

Cześć. Jestem świeżym rozwodnikiem, z żoną się nie dogadałem, trudno, ale nie chce zeby dzieci na tym ucierpiały dlatego chciałbym znacząco zwiekszyc terminy widzeń z nimi bo uważam ze jak dotąd zostałem bardzo pokrzywdzony w tej kwestii. Podobno adwokaci się tym nie zajmują więc gdzie mam iść i jak to załatwić żeby sie odwołać?


Ustalanie kontaktów z dziećmi po rozwodzie - ŻółwiaJama - 12-20-2016 03:19 PM

Oczywiscie ze adwokaci sie tym zajmują, czemu mieliby nie? Prawie każda kancelaria pisze o tym na swojej stronie – zobacz sam kancelaria-szymczykiewicz.pl/sprawy-rodzinne/. Rozmowy niestety zdarzają się coraz czesciej ale najwazniejsze są dzieci wiec masz olbrzymiego plusa ze o nich myslisz.


Ustalanie kontaktów z dziećmi po rozwodzie - star-gejzer - 12-20-2016 06:12 PM

Jest tak jak pisze koleżanka. Adwokat zajmie się wszystkim do czego chcesz go wynająć. Ja słyszałem że nie można korzystac z reprezentanta na przetargach publicznych co okazało się totalną bujdą. Idąc droga koleżanki, zobacz że jest to normalna usługa kancelaria-szymczykiewicz.pl/zamowienia-publiczne-przetargi/. Mam nadzieje ze komus to pomoze bo ja niestety za pozno sie dowiedzialem o tych udogodnieniach.


Ustalanie kontaktów z dziećmi po rozwodzie - Drąg - 12-20-2016 06:27 PM

Wielkie dzieki za informacje, już wiem co mam robić Smile. Pozdrawiam gorąco Smile.