Pasjonaci kultury i sztuki
Domy ciekawe rozwiązania? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Nasze Fundusze (/dzial-nasze-fundusze)
+--- Wątek: Domy ciekawe rozwiązania? (/w-domy-ciekawe-rozwiazania)Domy ciekawe rozwiązania? - Palestynka - 01-04-2017 04:45 PM

Hej mam pytanie, jakie domy was najbardziej interesują i na jaki najlepiej się zdecydować, chodzi mi o to, czy piętrowy czy raczej parter, robić poddasze czy nie itd. Szukam inspiracji a nie wiem gdzie dokładnie szukać, by się zorientować cenowo i projektowo oraz zdecydować się na coś. Mam jeszcze trochę czasu, ale już myślę co i jak. Pomożecie?


Domy ciekawe rozwiązania? - Kontener - 01-04-2017 05:02 PM

Pomożemy Smile nie napisałaś jak dużą masz lub planujesz rodzinę, więc trudno mi oszacować jak duży i funkcjonalny powinien być dom, ale raczej wybieramy coś na lata i dla pokoleń, więc proponowałbym ci dom piętrowy dodatkowo z poddaszem. Biura projektowe oferują całą masę projektów domów z poddaszem na ten przykład, możesz sobie zobaczyć gotowy efekt na rysunku i oszacować czy ci to odpowiada powierzchniowo i pod względem liczby pomieszczeń.


Domy ciekawe rozwiązania? - Majorowa - 01-04-2017 05:45 PM

Ja bym ci z kolei proponowała jakieś energooszczędne rozwiązania na przyszłość. Jeśli chodzi o domy nowoczesne projekty są dzisiaj na wyciągnięcie ręki, biura oferują gotowe rozwiązania dla każdego typu domu w sumie. Więc polecam skorzystać z czegoś takiego.


Domy ciekawe rozwiązania? - Mieczysław - 01-04-2017 06:02 PM

Ciekawie wyglądają też domy parterowe z poddaszem lub bez, zwłaszcza jeśli lubisz nieco więcej przestrzeni. Ja sam mam dom drewniany zbudowany na podstawie jednego z tych projektów http://invest-center.eu/budynki-mieszkalne/projekty-domow-drewnianych/, więc bardzo polecam.