Pasjonaci kultury i sztuki
Gdzie warto kupować okna plastikowe w Szczecinie? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Nasze Fundusze (/dzial-nasze-fundusze)
+--- Wątek: Gdzie warto kupować okna plastikowe w Szczecinie? (/w-gdzie-warto-kupowac-okna-plastikowe-w-szczecinie)

Gdzie warto kupować okna plastikowe w Szczecinie? - Majorowa - 01-10-2017 08:43 AM

Nie do konca mam rozeznanie gdzie powinna kupić okna, no i jakie. Gdzie warto kupować okna plastikowe w Szczecinie? Zalezy mi na jakiejś rozsądnej cenie no i takiej która nie jest za bardzo wygórowana. Możecie coś polecić?

Gdzie warto kupować okna plastikowe w Szczecinie? - Heros44 - 01-10-2017 10:14 AM

Jak masz wybrac okna, to musisz zobaczyć jakie parametry ciebie najbardziej interesuja bo jak ono ma być najlepsze ze wszystkiego to okaze się niesamowicie drogie a ty chyba cos szukasz tańszego.

Gdzie warto kupować okna plastikowe w Szczecinie? - Majorowa - 01-10-2017 11:38 AM

no tak… zalezy mi na cenie

Gdzie warto kupować okna plastikowe w Szczecinie? - Drąg - 01-10-2017 02:36 PM

możesz tu zajrzec producentokien.eu/okna-pcv/ i zobaczyć jaką oni mają ofertę. Brat u nich zamwial okna PCV na wymiar i było ok. Oni mają zarówno okna PCV jak i okna aluminiowe wiec bez problemu. No i maja dwu szybowe i trzy szybowe okna. A teraz i tak wiecej osob wybiera okna plastikowe Szczecin to także miasto gdzie widac to.

Gdzie warto kupować okna plastikowe w Szczecinie? - Maćkowicz - 01-10-2017 03:45 PM

jak masz okna trzy szybowe tosa bardzo energooszczędne.

Gdzie warto kupować okna plastikowe w Szczecinie? - Drąg - 01-10-2017 06:13 PM

firma producentokien.eu robi okna na wymiar, wiec jak masz jeszcze niestandardowe okna to tez ci to zrobia.