Pasjonaci kultury i sztuki
Awaryjne zasilanie pompy CO – ładowarka czy coś bardziej zaawansowanego? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Od tematu (/dzial-od-tematu)
+--- Wątek: Awaryjne zasilanie pompy CO – ładowarka czy coś bardziej zaawansowanego? (/w-awaryjne-zasilanie-pompy-co-%E2%80%93-ladowarka-czy-cos-bardziej-zaawansowanego)

Awaryjne zasilanie pompy CO – ładowarka czy coś bardziej zaawansowanego? - Heros44 - 02-09-2017 10:13 AM

Co radzicie wybrać?

Awaryjne zasilanie pompy CO – ładowarka czy coś bardziej zaawansowanego? - Drąg - 02-09-2017 12:51 PM

Ładowarka to najprostsze urządzenie, przydatne ale jak dysponujesz większym budżetem to myslę że lepiej wybrać coś bardziej zaawansowanego. Świetnie jeśli chodzi o awaryjne zasilanie pompy CO sprawdzają się urządzenia wielofunkcyjne EasySolar, tutaj znajdziesz ciekawe propozycje http://www.soltec.sklep.pl/ups-zasilanie-awaryjne-c-87.html, do tego w cenie lepszej niż w innych miejscach

Awaryjne zasilanie pompy CO – ładowarka czy coś bardziej zaawansowanego? - Heros44 - 02-09-2017 02:11 PM

Tak mi też radzono, prosta ładowarka kusi swoją bardzo niską cenę ale też wydaje mi się, że lepiej wydać więcej i mieć coś porządniejszego

Awaryjne zasilanie pompy CO – ładowarka czy coś bardziej zaawansowanego? - Maćkowicz - 02-09-2017 04:44 PM

To też zależy czego potrzebujesz, ja mam ładowarke i zupełnie mi wystarcza, zwłaszcza że jest dobrej firmy i już od dawna działa w pełni niezawodnie Smile więc jak nie ma wyraźnej potrzeby to nie trzeba wydawać więcej, zastanów się po prostu czego oczekujesz

Awaryjne zasilanie pompy CO – ładowarka czy coś bardziej zaawansowanego? - Drąg - 02-09-2017 05:01 PM

Tylko że nigdy nie wiadomo co się stanie i kiedy urządzenie wielofunkcyjne może się przydać Smile ale masz rację, trzeba samemu ocenić no i oczywiście wziąć pod uwagę to na jaki wydatek można sobie pozwolić

Awaryjne zasilanie pompy CO – ładowarka czy coś bardziej zaawansowanego? - Heros44 - 02-09-2017 07:25 PM

Ok, dzięki za wypowiedzi