Pasjonaci kultury i sztuki
Chcę zainwestować gotówkę w Meridian Management - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Nasze Fundusze (/dzial-nasze-fundusze)
+--- Wątek: Chcę zainwestować gotówkę w Meridian Management (/w-chce-zainwestowac-gotowke-w-meridian-management)Chcę zainwestować gotówkę w Meridian Management - Heros44 - 02-17-2017 10:09 AM

Witam wszystkich, którzy korzystają z tego forum. Czy może wiecie coś na temat działań inwestycyjnych. Czy moglibyście polecić konkretny dział, aby móc zainwestować? Zawsze myślałem, że najlepiej inwestuje się swoje pieniądze na giełdzie papierów wartościowych, ale kilka razy straciłem zamiast zyskać. Teraz szukam czegoś bardziej stabilnego, co jest obwieszczone rychłym zyskiem. Chciałbym jeszcze zdobyć informacje na temat firmy, którą podałem w tytule, ktoś mi polecił, ale niewiele wiem na jej temat.


Chcę zainwestować gotówkę w Meridian Management - Majorowa - 02-17-2017 12:30 PM

Dzień dobry. Inwestowanie opłaca się pod warunkiem, że coś na ten temat wiesz. Wydaje mi się, że najbardziej stabilne są mimo wszystko nieruchomości, a więc inwestycje selektywne. Firmę można jeszcze przeanalizować, ja nie miałam okazji korzystać z ich usług. Tyle jedynie mogę podpowiedzieć.


Chcę zainwestować gotówkę w Meridian Management - Drąg - 02-17-2017 03:28 PM

Witam serdecznie. Szukam właśnie informacji na temat tej firmy i wydaje się być solidna. Ja bym zainwestował. Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to wybrałbym chyba inwestycje rolne, według mnie mają szansę na zwyżkę.


Chcę zainwestować gotówkę w Meridian Management - CocoCO - 02-17-2017 03:47 PM

Cześć. Ja może trochę więcej podpowiem. Otóż firma Meridian Management nie jest mi obca. Miałam okazję inwestować w aktywa trwałe, czyli inwestycje selektywne. Moje oszczędności, które otrzymałam w postaci spadku po babci zainwestowałam w nieruchomości, które okazały się bardzo dochodowym sposobem na życie. Inwestycja dalekosiężna, a wiec coś w sam raz dla tych, którzy uczą się cierpliwości. Myślę, że możecie sprawdzić ofertę na ich stronie i sami przeanalizować czy warto http://mfmsa.pl/. Dla mnie jest to godna uwagi firma i oferta.


Chcę zainwestować gotówkę w Meridian Management - Maćkowicz - 02-17-2017 06:07 PM

nie znam się na inwestycjach, a firma wygląda dość profesjonalnie.


Chcę zainwestować gotówkę w Meridian Management - BarbieIsReal - 02-17-2017 07:06 PM

Siemka, inwestycje to super pomysł na to, aby moc w ogóle ruszyć do przodu. Ja zainwestowałam swoje oszczędności i nie żałuję. U mnie inwestycje dotyczyły polskich lasów z Meridian Fund Management SA. Inwestycja długoterminowa ale bardzo opłacalna.


Chcę zainwestować gotówkę w Meridian Management - Heros44 - 02-17-2017 09:22 PM

Chciałem wam podziękować. Pomogliście mi i to bardzo.