Pasjonaci kultury i sztuki
Czy aktualnie psychoterapia psychoanalityczna w Warszawie jest gdzie prowadzona? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Kącik zwierzeń (/dzial-kacik-zwierzen)
+--- Wątek: Czy aktualnie psychoterapia psychoanalityczna w Warszawie jest gdzie prowadzona? (/w-czy-aktualnie-psychoterapia-psychoanalityczna-w-warszawie-jest-gdzie-prowadzona)

Czy aktualnie psychoterapia psychoanalityczna w Warszawie jest gdzie prowadzona? - Heros44 - 03-27-2017 03:29 AM

Potrzebuję namiarów na specjalistę w zakresie psychoterapii psychoanalitycznej. Z pewnych względów jest to dla mnie bardzo ważne. Niestety nie mam odpowiedniej wiedzy, nigdy nie stykałem się z takimi kwestiami wcześniej. Jak możecie mi wskazać jakiś adres czy terapeutę to byłoby wspaniale.

Czy aktualnie psychoterapia psychoanalityczna w Warszawie jest gdzie prowadzona? - Palestynka - 03-27-2017 05:09 AM

Jest to dość zaawansowana forma terapii, wbrew pozorom dziś mocno oddalona od tego co ustalił Freud, choć pewne elementy oczywiście zostały. Tylko bardzo kompetentni specjaliści gwarantują powodzenie takiego leczenia.

Czy aktualnie psychoterapia psychoanalityczna w Warszawie jest gdzie prowadzona? - Kontener - 03-27-2017 06:48 AM

Sądzę że w Warszawie na bank kogoś znajdziesz. Metoda rzeczywiście jest jedną z tych z wyższej półki i na pewno nie każdy terapeuta może się tym zająć. Ale przy tym nasyceniu stołecznego rynku to raczej byłbym spokojny...

Czy aktualnie psychoterapia psychoanalityczna w Warszawie jest gdzie prowadzona? - Maćkowicz - 03-27-2017 09:14 AM

Ze sprawdzonych miejsc na pewno mogę polecić ten gabinet http://psychiatrzy.pl/psychoterapia-warszawa/. To teraz jedno z lepiej rozwiniętych centrów leczenia rozmaitych zaburzeń. W ogóle to wychodzi na to że jak tematem jest psychoterapia psychoanalityczna Warszawa na tle reszty kraju wypada świetnie. Pacjenci w innych miastach niestety nie mają tyle szczęścia.

Czy aktualnie psychoterapia psychoanalityczna w Warszawie jest gdzie prowadzona? - Majorowa - 03-27-2017 10:37 AM

Trudno się dziwić – w końcu stolica. Zawsze mieliśmy bardzo wysoki poziom usług w tym zakresie i nic się w tym względzie nie zmieniło. Trudno o lepszą informację dla osób którym taka forma psychoterapii jest niezbędna.

Czy aktualnie psychoterapia psychoanalityczna w Warszawie jest gdzie prowadzona? - qwerty - 03-27-2017 12:15 PM

Jeszcze jest kwestia tego czy w tym konkretnym przypadku ona powinna znaleźć zastosowanie. To na tyle specyficzny proces że przed wdrożeniem terapii należy dokonać bardzo precyzyjnego rozpoznania.

Czy aktualnie psychoterapia psychoanalityczna w Warszawie jest gdzie prowadzona? - CocoCO - 03-27-2017 03:10 PM

Akurat jak chodzi o instytut z linka to nie ma się czego obawiać. Znam tych specjalistów – indywidualne podejście do pacjenta, standardy w zasadzie światowe. Nie każdy ma tyle szczęścia żeby w tak dobre ręce trafić ale to już inna bajka.

Czy aktualnie psychoterapia psychoanalityczna w Warszawie jest gdzie prowadzona? - Androidek - 03-27-2017 03:20 PM

To prawda, niestety nawet w tak szlachetnej profesji jak psychoterapia nie brakuje szarlatanów. Właśnie dlatego trzeba stawiać na sprawdzone gabinety i fachowców o uznanej renomie. Oni rzeczywiście są w stanie przynieść ulgę ludziom z problemami.

Czy aktualnie psychoterapia psychoanalityczna w Warszawie jest gdzie prowadzona? - kasiulex69 - 03-27-2017 04:43 PM

Psychoterapia psychoanalityczna ma świetną skuteczność o ile jest właściwie przeprowadzona. Oby tak było w kolegi przypadku.