Pasjonaci kultury i sztuki
Gdzie oddam samochód na złom w Toruniu, dajcie namiary - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Od tematu (/dzial-od-tematu)
+--- Wątek: Gdzie oddam samochód na złom w Toruniu, dajcie namiary (/w-gdzie-oddam-samochod-na-zlom-w-toruniu-dajcie-namiary)

Gdzie oddam samochód na złom w Toruniu, dajcie namiary - Mieczysław - 04-24-2017 02:10 PM

Znacie jakiś skup aut na złom w moim pięknym mieście? Niestety przyszedł ten czas gdy z moim polo trzeba się pożegnać i złomowanie to zawsze jest jakaś szansa żeby jeszcze troszkę pieniędzy za maszynę zostać. Wydaje mi się że mogę liczyć na niezłą stawkę za niego tylko jeszcze musi być skup który mnie uczciwie potraktuje. Znacie taki?

Gdzie oddam samochód na złom w Toruniu, dajcie namiary - ewa_braun - 04-24-2017 02:30 PM

Złomowałam autko w ubiegłym roku, to znaczy mój chłopak złomował bo ja nie ogarniam tych tematów za bardzo. Nie pamiętam w tym momencie gdzie to było ale dostałam całkiem niezłe pieniądze.

Gdzie oddam samochód na złom w Toruniu, dajcie namiary - star-gejzer - 04-24-2017 05:07 PM

Jak masz szczęście to trafisz na skup z normalnym ludzkim podejściem. Problemem tej branży są wszelkiej maści kombinatorzy i jak nie masz asertywności to weźmiesz jakieś grosze podczas gdy mógłbyś spokojnie dostać więcej.

Gdzie oddam samochód na złom w Toruniu, dajcie namiary - Maćkowicz - 04-24-2017 06:25 PM

Mogę pisać tylko przez pryzmat własnych doświadczeń – złomowałem dwa dostawczaki, obyło się bez większych zgrzytów. Dobrze jest trochę poczytać o stawkach i realiach branży, inaczej się wtedy rozmawia. Jak widzą w skupie laika to potem kombinują.

Gdzie oddam samochód na złom w Toruniu, dajcie namiary - Drąg - 04-24-2017 08:23 PM

W tym skupie żadnych problemów nie ma - http://auta-skup.com/10/skup-aut-torun. Naprawdę nie da się tam naciąć na nieuczciwą wycenę, szefostwo bardzo pilnuje standardów – spory szacunek mam do nich za to. Nie widzę sensu szukania dalszego bo takiej kwestii jak złom Toruń na pewno nic lepszego nie ma. Stawki zdecydowanie powyżej średniej w Polsce.

Gdzie oddam samochód na złom w Toruniu, dajcie namiary - Palestynka - 04-24-2017 08:42 PM

Dobrze wiedzieć – wprawdzie moja honda jeszcze jeździ ale mechanik powiedział że już jest tak średnio i nie do końca wiadomo czy będzie się opłacało reperować jak się coś popsuje. Warto znać skup w takim razie.

Gdzie oddam samochód na złom w Toruniu, dajcie namiary - Czołg39 - 04-24-2017 09:13 PM

Janusze ze skupów i ich godne pożałowania stawki to plaga. Ale moim zdaniem jeszcze na Kujawach nie jest najgorzej. Największa dzicz cenowa panuje na Mazowszu.

Gdzie oddam samochód na złom w Toruniu, dajcie namiary - Lomkamna - 04-24-2017 10:35 PM

Tacie w tym skupie złomowałam samochód dosłownie z dwa tygodnie temu. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Po pierwsze sympatyczna obsługa, po drugie spokojnie i rzeczowo podeszli. Tatulek był z pieniążków zadowolony.

Gdzie oddam samochód na złom w Toruniu, dajcie namiary - Majorowa - 04-24-2017 11:00 PM

Obym nie musiała szybko ogarniać tego całego złomowania. Przerażają mnie te wszystkie dziwne operacje, dochodzą jeszcze formalne kwestie, zaświadczenia... Ale może w dobrym skupie jakoś sprawniej to idzie.