Pasjonaci kultury i sztuki
Którego detektywa polecacie? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Od tematu (/dzial-od-tematu)
+--- Wątek: Którego detektywa polecacie? (/w-ktorego-detektywa-polecacie)Którego detektywa polecacie? - Mieczysław - 05-18-2017 02:01 PM

Cześć forumowicze, podejrzewam pracowników w firmie o kradzieże, ale nie mogę złapać nikogo na gorącym uczynku. Stąd potrzebna mi pomoc detektywa. Macie jakiegoś zaufanego, który pomaga w takich kwestiach? Wszystko musi odbyć się w tajemnicy, aby żaden z pracowników nie zorientował się, że jest obserwowany.


Którego detektywa polecacie? - star-gejzer - 05-18-2017 04:00 PM

Polecam rozpocząć od sprawdzenia monitoringu, może tam coś znajdziesz. Od tego samego rozpocząłby detektyw. Później możesz przeprowadzić rozmowy niby roczne z pracownikami, może któryś będzie się dziwnie zachowywał i coś go wyda. Jest wiele sposobów walki z takimi osobami.


Którego detektywa polecacie? - Mieczysław - 05-18-2017 04:56 PM

Niestety są miejsca w zakładzie, gdzie w ogóle nie ma monitoringu, dlatego to rozwiązanie nie jest do końca miarodajne. Rozmowy są zbyt oczywiste, nikt się przecież nie przyzna.


Którego detektywa polecacie? - Drąg - 05-18-2017 06:27 PM

Zobacz ofertę jednego biura detektywistycznego z Warszawy. Na ich stronie detektywrudnicki.pl/ jest pełen zakres usług - jest również kwestia kontroli pracowników. Mnie detektyw ten pomógł z podobnym problemem, ale szczegółami się nie będę dzielił, bo niektóre osoby mogą wiedzieć o co chodzi.


Którego detektywa polecacie? - Mieczysław - 05-18-2017 07:27 PM

A jak wygląda kwestia opłat za takie usługi?


Którego detektywa polecacie? - Drąg - 05-18-2017 07:43 PM

Generalnie jest cennik na stronie, ale najlepiej jak samemu zadzwonisz i dowiesz się jak zostanie wyceniona Twoja sprawa. Każde zlecenie jest inne i wymaga indywidualnego podejścia.


Którego detektywa polecacie? - Mieczysław - 05-18-2017 08:43 PM

Rozumiem, masz rację, najlepiej będzie zadzwonić i dowiedzieć się wszystkiego u źródła, ale skoro polecasz mi tego detektywa to pewnie i tak skorzystam. Nie mam zamiaru dłużej nikogo szukać, bo trzeba zająć się sprawą na poważnie.