Pasjonaci kultury i sztuki
Gdzie mogę obrobić skrawaniem we Wrocławiu? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Gdzie mogę obrobić skrawaniem we Wrocławiu? (/w-gdzie-moge-obrobic-skrawaniem-we-wroclawiu)

Gdzie mogę obrobić skrawaniem we Wrocławiu? - Kontener - 06-05-2017 03:10 AM

Tak jak już widac w pytaniu u gorze. Gdzie mogę obrobić skrawaniem we Wrocławiu?

Gdzie mogę obrobić skrawaniem we Wrocławiu? - qwerty - 06-05-2017 03:52 AM

Ale co ci dokładnie potrzeba? Bo przeciez obróbka skrawaniem to jest bardzo szerokie pojecie. Co masz dokladnie na mysli dłutowanie frezowanie?

Gdzie mogę obrobić skrawaniem we Wrocławiu? - Mieczysław - 06-05-2017 06:23 AM

Co do frezowania to chyba najczęściej się z tego korzysta tak jak patrze po znajomych co zamawiaja. No ale to zalezy jednak kto jaka firme ma.

Gdzie mogę obrobić skrawaniem we Wrocławiu? - Kontener - 06-05-2017 07:53 AM

Mi potrzeba wyfrezować koła zębate no ale zalezy mi na bank na jakości wykonania ich żeby to nie była pierwsza lepsza frezarka tylko jakas naprawde porzadna maszyna.

Gdzie mogę obrobić skrawaniem we Wrocławiu? - qwerty - 06-05-2017 09:36 AM

W obróbce skrawaniem we Wrocławiu wiele osob się zajmuje wiec powinienes cos dla siebie znaleźć. A jednak jest tak, ze jakość maszyny na pewno jest wazna. Koła zębate tuleje… to można sobie spokojnie ogarnąć.

Gdzie mogę obrobić skrawaniem we Wrocławiu? - Mieczysław - 06-05-2017 12:20 PM

Wiercenie to sam kiedys robilem z kumplem u niego w firmie ale wiadomo ze bez dobrej frezarki nie pociągnie się tego tematu. Bo wyjdzie kicha i już.

Gdzie mogę obrobić skrawaniem we Wrocławiu? - star-gejzer - 06-05-2017 01:29 PM

Jak ci potrzebna obróbka skrawaniem Wrocław ma sporo takich firm wiec poszukaj sobie jakiejs. Zobacz nawet taka https://sitkowscy.pl/oferta/frezowanie/ oni maja maszyny cnc wiec tutaj jest zawsze wieksza precyzja ta dokładność jest wazna w niektórych przypadkach az za bardzo. No i poza tym zajmuja się frezowaniem wycinaniem dłutowaniem…. u mnie robili sworznie tłokowe ale co do kół zebatych to raczej powszechna usługa jest wiec wystarczyłoby jedynie spytac i może sprawa bylaby zalatwiona.

Gdzie mogę obrobić skrawaniem we Wrocławiu? - Mieczysław - 06-05-2017 04:10 PM

No z kołami zębatymi nie ma duzego zamieszania. Gorzej jak się planuje głowicę a potem nitk nie chce jej zroic Tongue bo tutaj już liczy się naprawde jakość maszyny. Na byle czym tego się zrobic nie da.

Gdzie mogę obrobić skrawaniem we Wrocławiu? - star-gejzer - 06-05-2017 06:11 PM

Ta firma o ktorej pisałem działa wlasnie we Wrocławiu i jeśli chodzi o jakość usług ja nie narzekam. Tylko ze wiadomo ze każde tuleje rury sa innego rodzaju. Inne tworzywo i wytwarzanie tego typu elementów to trzeba już samodzielnie dogadac z firma czy maja na czym w ogole zrobic.