Pasjonaci kultury i sztuki
Jakie są ceny kursów alpinistycznych? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Hobby (/dzial-hobby)
+--- Wątek: Jakie są ceny kursów alpinistycznych? (/w-jakie-sa-ceny-kursow-alpinistycznych)

Strony: 1 2

Jakie są ceny kursów alpinistycznych? - Kontener - 06-21-2017 03:42 AM

Witam. Zakładam ten wątek, ponieważ szukam szkoły, która zajmuje sie organizowaniem kursów na instruktora alpinistycznych technik linowych. Jestem zainteresowany przede wszystkim kursem weekendowym, gdyz w ciagu tygodnia pracuje i nie za bardzo mogę pozwolić sobie na jakikolwiek urlop. Ile kosztuje taki kurs w calosci? Czy jest tu ktoś, kto odbył taki kurs i mógłby się podzielic swoimi doswiadczeniami??? Jakie szkoły, jakich instruktorów polecacie i dlaczego? Z góry bardzo diekuje za pomoc.

Jakie są ceny kursów alpinistycznych? - qwerty - 06-21-2017 05:55 AM

Witaj, jeśli chodzi o ceny to wygląda to bardzo różnie.. z tego, co sie orientuję, to wahaja sie od 1500 do 2000 zł.

Jakie są ceny kursów alpinistycznych? - Mammama - 06-21-2017 08:29 AM

Możesz miec problem ze znalezieniem kursu weekendowego... jak ja robilam kurs w Karkowie, to niestety musialam wziąć urlop i uczeszczac na kurs w dni robocze, poniewaz nie bylo innej możliwosci. Pozdrawiam

Jakie są ceny kursów alpinistycznych? - qwerty - 06-21-2017 09:48 AM

Witaj, ja znalazłem kurs weekendowy tutaj: https://polskaszkolaalpinizmu.pl/kurs-na-instruktora-alpinistycznych-technik-linowych.html - podsyłam link, oferta powinna Cię zainteresować Wink Robiłem tutaj kurs alpinistyczny w dobrej cenie. Za część ogólną zapłaciłem około 300 zł, za specjalistyczną natomiast mniej więcej 1500. To naprawde korzystnie Wink

Jakie są ceny kursów alpinistycznych? - Kontener - 06-21-2017 10:54 AM

Na czym polega część ogólna a na czym specjalistyczna??

Jakie są ceny kursów alpinistycznych? - qwerty - 06-21-2017 12:07 PM

Część ogólna – 56 godzin, to takie zajęcia, wykłady i warsztaty. Dają różne materiały szkoleniowe i później trzeba z tego zdac egzamin toretyczny. Część specjalistyczna to 70 godzin i to z kolei to 7 dni intensywnego szkolenia, wyjazdy, również materoialy szkoleniowe a na koncu egzamin teoretyczny i praktyczny.

Jakie są ceny kursów alpinistycznych? - Mieczysław - 06-21-2017 02:35 PM

Zazwyczaj jest tak, ze z tej pierwszej czesci moga byc zwolnieni np ci, ktorzy ukonczyli wychowanie fizyczne, turystyke itp.

Jakie są ceny kursów alpinistycznych? - qwerty - 06-21-2017 03:16 PM

To prawda, tutaj tez tak bylo, ja niestety nie mialem takiego szczescia Tongue

Jakie są ceny kursów alpinistycznych? - Kontener - 06-21-2017 05:24 PM

Dostaje sie tam jakis dyplom, legitymacje.. ? Big Grin

Jakie są ceny kursów alpinistycznych? - qwerty - 06-21-2017 06:46 PM

Oczywiscie Big Grin ja dostałem zaświadczenie potwierdzajace posiadanie kompetencji zawodowych o specjalnosci Alpinistyczne Techniki Linowe. Dostalem tez plastikowa legitymację. Tylko za legitymację trzeba jeszcze z tego, co pamietam zaplacic okolo 10 zł Wink Generalnie naprawde szczerze polecam, bo kurs bardzo profesjonalny.