Pasjonaci kultury i sztuki
Szukam dobrego kursu na licencje taksówkarza, co polecicie? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Od tematu (/dzial-od-tematu)
+--- Wątek: Szukam dobrego kursu na licencje taksówkarza, co polecicie? (/w-szukam-dobrego-kursu-na-licencje-taksowkarza-co-polecicie)Szukam dobrego kursu na licencje taksówkarza, co polecicie? - Kontener - 06-23-2017 01:37 PM

Polecicie mi jakiś dobry kurs, po którym będę mógł robić licencje taksówkarza? Coś sprawdzonego, coś dobrego i godnego polecenia? Bardzo proszę o sprawdzone namiary, o coś co już sami przetestowaliście, bo w ciemno to sam sobie mogę znaleźć, wiecie jak jest. Z góry dzięki wam za pomoc.


Szukam dobrego kursu na licencje taksówkarza, co polecicie? - Mammama - 06-23-2017 02:10 PM

Polecam Ci Dobry Kurs Taxi. To świetne miejsce na zrobienie kursu na taksówkę, znam ich bardzo dobrze, bo sama tam robiłam i moi znajomi też.


Szukam dobrego kursu na licencje taksówkarza, co polecicie? - qwerty - 06-23-2017 03:25 PM

To prawda, jeśli chcesz dobry kurs na licencje taxi możesz zrobić tutaj: dobrykurstaxi.pl/jak-uzyskac-licencje-taxi/. Jak widzę gdzieś taki temat to zawsze ich polecam, bo jak dla mnie to najlepsze kursy na taksówkarzy w tym kraju. Można robić u nich go online, mają dobre ceny no i kursy są przygotowywane przez taksówkarzy.


Szukam dobrego kursu na licencje taksówkarza, co polecicie? - Kontener - 06-23-2017 03:44 PM

O to nieźle. Dobrze, że jest przygotowywane przez ludzi, którzy znają branżę od środka, najgorzej jak ktoś próbuje być specjalistą w temacie, którego kompletnie nie zna…


Szukam dobrego kursu na licencje taksówkarza, co polecicie? - qwerty - 06-23-2017 04:48 PM

No tutaj nie ma tego strachu. To świetna szkoła, świetne kursy które na pewno przygotują cię do tej pracy. Wszystko w bardzo przystępny sposób no i w spoko cenie, co jest też istotne.


Szukam dobrego kursu na licencje taksówkarza, co polecicie? - Kontener - 06-23-2017 06:52 PM

No tak, cena tez ma znaczenie, Fajnie że z tego co mówisz można mieć pewność, że w tym przypadku dobra cena idzie w parze z dobrą jakością. Dzieki.


Szukam dobrego kursu na licencje taksówkarza, co polecicie? - qwerty - 06-23-2017 07:52 PM

A nie ma za co, życzę powodzenia!