Pasjonaci kultury i sztuki
Jaka jest cena prawdziwej etoli futrzanej? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Od tematu (/dzial-od-tematu)
+--- Wątek: Jaka jest cena prawdziwej etoli futrzanej? (/w-jaka-jest-cena-prawdziwej-etoli-futrzanej)Jaka jest cena prawdziwej etoli futrzanej? - Kontener - 06-27-2017 01:11 PM

Chciałbym zrobić prezent dziewczynie, bardzo podobają się jej etole z futra lisiego. Ile muszę wydać i gdzie najkorzystniej zamawiać żeby nie dać się oszukać? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.


Jaka jest cena prawdziwej etoli futrzanej? - Sssaaa - 06-27-2017 01:24 PM

Nic tak nie podkreśla kobiecości z odzieży wierzchniej jak ładna etola futrzana cena może się bardzo wahać zaleznie od koloru, rozmiaru itd, ale ogólnie rzecz biorąc najtaniej powinno być na https://fox-fashion.pl/22-szale-i-etole-futrzane. Sklep ma renomę porządnego i uczciwego, w ofercie masz tylko wyroby z prawdziwego futra także można śmiało się decydować. Pozdrawiam i daj znać czy pomogłam Smile


Jaka jest cena prawdziwej etoli futrzanej? - ŻółwiaJama - 06-27-2017 01:51 PM

Hej, polecam zamówić jeszcze obszycie do kaptura z lisa. Wygląda przepięknie, zupełnie zmienia kazdą pospolitą kórtkę w coś drogiego i unikalnego. Proces zamawiania na wymiar też jest prosty, wszystko znajdziesz na stronie - https://fox-fashion.pl/19-obszycie-do-kapturow-na-miare. Gdybym ja dostała taki prezent to bym chyba oszalała z radości.


Jaka jest cena prawdziwej etoli futrzanej? - Kontener - 06-27-2017 03:02 PM

W sumie i tak w tym sklepie wychodzi niedrogo. Za te dwie rzeczy zapłacę tyle co za czapkę z futra w galerii Tongue. Jeszcze się zastanowię nad kołnierzem, etola będzie zamawiana na pewno. Dzięki serdeczne i pozdrawiam.


Jaka jest cena prawdziwej etoli futrzanej? - Sssaaa - 06-27-2017 05:38 PM

Może zapytaj dziewczyne co bardziej chciałaby dostać?


Jaka jest cena prawdziwej etoli futrzanej? - Kontener - 06-27-2017 07:30 PM

Nie w tym rzecz, bo mogę na spokojnie kupić kołnierz i etolę ale muszę sam się nad tym zastanowić. Dziękuję i zamykam temat.