Pasjonaci kultury i sztuki
Aktualne prawnicze kancelarie w Kielcach – jak się kształtuje rynek lokalny? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Od tematu (/dzial-od-tematu)
+--- Wątek: Aktualne prawnicze kancelarie w Kielcach – jak się kształtuje rynek lokalny? (/w-aktualne-prawnicze-kancelarie-w-kielcach-%E2%80%93-jak-sie-ksztaltuje-rynek-lokalny)

Aktualne prawnicze kancelarie w Kielcach – jak się kształtuje rynek lokalny? - Kontener - 06-27-2017 10:05 AM

Z pewnych względów chciałbym dowiedzieć się czegoś o usługach prawnych na terenie Kielc, ewentualnie bliskich okolic. Chodzi mi o jakieś opinie dotyczące tendencji w cenach i samego poziomu zaplecza prawnego adresowanego do przeciętnego człowieka w potrzebie... Gdyby ktoś mógł się podzielić spostrzeżeniami to byłaby duża przysługa Wink

Aktualne prawnicze kancelarie w Kielcach – jak się kształtuje rynek lokalny? - qwerty - 06-27-2017 10:32 AM

Moim zdaniem jest sporo niezłych prawników, kancelarie powstają, inne zmieniają szyldy lub kończą działalność... Tak jak wszędzie, na pewno kieleckie tereny jakoś się specjalnie nie odróżniają od innych w tym względzie.

Aktualne prawnicze kancelarie w Kielcach – jak się kształtuje rynek lokalny? - Androidek - 06-27-2017 12:41 PM

Na ten moment nie mam za bardzo wiedzy – kiedyś z racji swojej pracy miałem sporo do czynienia ze światkiem prawników i wtedy moje odczucia były raczej pozytywne. Ciężko mi oceniać jak jest dziś.

Aktualne prawnicze kancelarie w Kielcach – jak się kształtuje rynek lokalny? - Mammama - 06-27-2017 02:25 PM

Usług świadczonych przez kancelarie prawne jest sporo, specjalizacje jakie tylko się chce – rodzinne, prawo gospodarcze, tematyka prawa medycznego... Ogólnie oferta podąża za tym co interesuje klientów.

Aktualne prawnicze kancelarie w Kielcach – jak się kształtuje rynek lokalny? - Maćkowicz - 06-27-2017 03:01 PM

Ja zauważyłem duży progres jeśli idzie o poziom. Pojawiło się w kancelariach niemało prawników co kończyli studia w Warszawie czy Krakowie i tam zdobyli niezłe szlify. Potem to wychodzi w praktyce.

Aktualne prawnicze kancelarie w Kielcach – jak się kształtuje rynek lokalny? - Lomkamna - 06-27-2017 05:14 PM

Raczej nie wniosę nic specjalnego – tata korzystał z pomocy radcy niedawno i był zadowolony. Także z mojego punktu widzenia jest spoko.

Aktualne prawnicze kancelarie w Kielcach – jak się kształtuje rynek lokalny? - Fryman - 06-27-2017 07:10 PM

Chyba tendencja jest taka że powstaje wiele kancelarii z dość szerokim wachlarzem specjalizacji, tu pierwszy przykład z brzegu: kdcl.pl/. Dla klientów to jest dobre bo znalezienie prawnika siłą rzeczy trwa krócej niż kiedyś. Jak tylko powstaje nowa kancelaria Kielce z miejsca okazują jej zainteresowanie a to z kolei pokazuje że popyt jest znaczny. To też wynika chociażby z tego że działa w mieście coraz więcej firm a biznes potrzebuje obsługi prawnej tak samo jak osoby fizyczne.

Aktualne prawnicze kancelarie w Kielcach – jak się kształtuje rynek lokalny? - kasiulex69 - 06-27-2017 08:46 PM

Mój brat dość regularnie korzysta z pomocy prawnej i nie narzeka na jakość usług. Czyli sądzę że sytuacja wygląda in plus.