Pasjonaci kultury i sztuki
Jaki fotelik do 18 kg wybrać dla swojego malucha? Macie jakieś rady? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Rodzina (/dzial-rodzina)
+--- Wątek: Jaki fotelik do 18 kg wybrać dla swojego malucha? Macie jakieś rady? (/w-jaki-fotelik-do-18-kg-wybrac-dla-swojego-malucha-macie-jakies-rady)

Jaki fotelik do 18 kg wybrać dla swojego malucha? Macie jakieś rady? - Kontener - 07-26-2017 06:42 AM

Szukam taniego i bezpiecznego fotelika samochodowego. Na rynku jest tyle marek że już się w tym gubię. Macie może coś sprawdzonego albo chociaż jakąś stronę gdzie znajdę dobre jakościowo foteliki?

Jaki fotelik do 18 kg wybrać dla swojego malucha? Macie jakieś rady? - Mammama - 07-26-2017 09:12 AM

Na stronie http://dzieciecewyprawki.pl/29-9-18-kg masz spory wybór od różnych producentów i jeżeli musisz kupić fotelik do 18 kg to tam na pewno coś znajdziesz. Ceny są różne ale przedział jest duży więc masz do wyboru sporo tańszych opcji.

Jaki fotelik do 18 kg wybrać dla swojego malucha? Macie jakieś rady? - Kontener - 07-26-2017 10:09 AM

A polecisz mi jakąś konkretną firmę? Recaro wiem że ma dobre foteliki ale to nie na moją kieszeń.

Jaki fotelik do 18 kg wybrać dla swojego malucha? Macie jakieś rady? - Lomkamna - 07-26-2017 11:05 AM

Coletto ma bardzo dobra i wygodne foteliki. Weź pod uwagę np. model santino który kosztuje 350 zł, ma wszystkie odpowiednie atesty, możliwość pochylenia w kilku płaszczyznach oraz wykonane z bardzo dobrego materiału Wink

Jaki fotelik do 18 kg wybrać dla swojego malucha? Macie jakieś rady? - Fryman - 07-26-2017 01:33 PM

Mam ten model u siebie w samochodzie i mega fajne jest to że można z niego ściągnąć tapicerkę i np. jak się pobrudzi to po prostu wrzucasz do prania. Ma też 5-punktowe pasy bezpieczeństwa.

Jaki fotelik do 18 kg wybrać dla swojego malucha? Macie jakieś rady? - qwerty - 07-26-2017 04:29 PM

Nawet recaro kupisz w podobnej cenie tylko słabszy model. Trzeba tylko dobrze poszukać na tej stronie Wink Albo polować na promocje.

Jaki fotelik do 18 kg wybrać dla swojego malucha? Macie jakieś rady? - Kontener - 07-26-2017 05:47 PM

Nie bardzo mam czas czekać na jakieś wyprzedaże ale ten santino co mówicie bardzo mi się podoba. Cena jest przyzwoita a wygląda na dobrze wykonany. Przekonała mnie ta zdejmowana tapicerka bo mój mały lubi się oblać sokiem Tongue