Pasjonaci kultury i sztuki
Polisa ubezpieczeniowa w Stalowej Woli przez agencje ubezpieczeniową – czy warto? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Od tematu (/dzial-od-tematu)
+--- Wątek: Polisa ubezpieczeniowa w Stalowej Woli przez agencje ubezpieczeniową – czy warto? (/w-polisa-ubezpieczeniowa-w-stalowej-woli-przez-agencje-ubezpieczeniowa-%E2%80%93-czy-warto)Polisa ubezpieczeniowa w Stalowej Woli przez agencje ubezpieczeniową – czy warto? - Kontener - 08-01-2017 02:23 PM

Ostatnio mój znajomy wykupil sobie autocasco przez taką muliagencję ubezpieczeniową i niby dzięki temu zaoszczędził 400zł na ubezpieczeniu. Tak sie zastanawiam, czy te agencje naprawde dają najlepszą ofertę czy tylko przedstawiają te oferty, z których maja największe prowizje?


Polisa ubezpieczeniowa w Stalowej Woli przez agencje ubezpieczeniową – czy warto? - qwerty - 08-01-2017 04:12 PM

Ja zawsze tak szukam ubezpieczenia OC. Jeszcze się nie zdazyło, żebym płacił więcej niż u wcześniejszego ubezpieczyciela. Zawsze znadją coś tańszego


Polisa ubezpieczeniowa w Stalowej Woli przez agencje ubezpieczeniową – czy warto? - Mieczysław - 08-01-2017 04:25 PM

Ja nie będę niczego sugerował, ale prawda jest taka, że jak interesuje Cię wykupienie dowolnej polisy ubezpieczeniowej w Stalowej Woli czy gdziekolwiek indziej i jak robisz to przez multiagencje ubezpieczeniową to masz zawsze porównane ze sobą kilkadziesiąt różnych ofert. Jak pójdziesz do konkretnej firmy to masz tylko jedna ofertę. Sam sobie odpowiedz, co jest bardziej korzystne. Ten serwis http://swubezpieczenia.pl/ należy do jednej z wiekszychmulitagencji ze Stalowej Woli. Masz tam opiane, jakimi rodzajmi ubezpieczeń ta agencja się zajmuje. Jak jesteś zainteresowany możesz do nich zadzwonić albo odwiedzić ich osobiście.


Polisa ubezpieczeniowa w Stalowej Woli przez agencje ubezpieczeniową – czy warto? - Kontener - 08-01-2017 04:45 PM

Skoro tak piszecie to chyba spróbuje. Najwyżej nie skorzystam z tego co proponujom.


Polisa ubezpieczeniowa w Stalowej Woli przez agencje ubezpieczeniową – czy warto? - star-gejzer - 08-01-2017 05:47 PM

Dokładnie, nicym nie ryzykujesz, a możesz zyskac. Jak przedstawiona oferta będzie niekorzystna to zostaniesz przy dotychczasowym ubezpieczycielu i tyle.