Pasjonaci kultury i sztuki
Chcę kupić świerk kłujący z plantacji na potrzeby stworzenia ogrodu. - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Od tematu (/dzial-od-tematu)
+--- Wątek: Chcę kupić świerk kłujący z plantacji na potrzeby stworzenia ogrodu. (/w-chce-kupic-swierk-klujacy-z-plantacji-na-potrzeby-stworzenia-ogrodu)Chcę kupić świerk kłujący z plantacji na potrzeby stworzenia ogrodu. - Mieczysław - 09-05-2017 05:46 AM

Wykonujemy projekt ogrodu w centrum miasta i na liście drzew jest właśnie taki świerk jak w temacie. Byłem już u kilku dostawców ale niestety nie mają oni nic ciekawego co wpisało by się idealnie w projekt. Znacie jakiegoś dostawcę który oferuje świerk kłujący?


Chcę kupić świerk kłujący z plantacji na potrzeby stworzenia ogrodu. - star-gejzer - 09-05-2017 06:10 AM

Sprawdź na stronie http://abcmosty.pl/oferta/swierk-klujacy. Oni mają taki świerk kłujący plantacja jest niedaleko Szczecina i drzewka od nich są naprawdę godne uwagi. Nie tylko pięknie wyglądają ale są zdrowe i o bardzo gęste. Jaka ilość cię interesuje?


Chcę kupić świerk kłujący z plantacji na potrzeby stworzenia ogrodu. - Mieczysław - 09-05-2017 08:39 AM

Łącznie będziemy potrzebować około 100 sztuk. Nie znam tej firmy ale mamy do nich kawałek więc mam nadzieje ze da się coś pomyśleć z cena? Zależało by mi żeby troche zbić, oszczędności zawsze się przydadzą.


Chcę kupić świerk kłujący z plantacji na potrzeby stworzenia ogrodu. - Majorowa - 09-05-2017 10:37 AM

Wydaje mi się że to już w gestii sprzedawcy czy pójdzie ci na rękę i zejdzie z ceny. Jeżeli mogę zapytać, dlaczego zdecydowaliście się na świerk kłujący a nie np. serbski który jest dużo wyższy i moim zdaniem okazalszy.


Chcę kupić świerk kłujący z plantacji na potrzeby stworzenia ogrodu. - Sssaaa - 09-05-2017 12:39 PM

Jest firma która nazywa się Plantacja Choinek Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC Spółka Jawna i to bardzo dobre źródło. Braliśmy od nich już wiele razy i zawsze drzewka były w świetnej kondycji, zdrowe i piękne. Rzadko zdarza się taka uprawa drzew choinkowych gdzie większość sadzonek jest w idealnej formie. Polecam.


Chcę kupić świerk kłujący z plantacji na potrzeby stworzenia ogrodu. - ŻółwiaJama - 09-05-2017 03:28 PM

Może tak było w wytycznych do projektu i akurat firma wykonująca takiego ogrodu nie ma tutaj nic do powiedzenia. Świerk serbski faktycznie jest ładny tylko był by problem jeżeli w środku miasta urośnie on nagle do 30 m nie sądzisz?


Chcę kupić świerk kłujący z plantacji na potrzeby stworzenia ogrodu. - Majorowa - 09-05-2017 06:02 PM

A ten który zamierzają posadzić rośnie do 25 więc akurat w tym wypadku to żaden argument. Pytałam tylko z czystej ciekawości, nic mi do tego jakie to będą drzewa Wink


Chcę kupić świerk kłujący z plantacji na potrzeby stworzenia ogrodu. - Mieczysław - 09-05-2017 07:04 PM

Tak jak koleżanka powiedziała, są to wytyczne do projektu a my się tego trzymamy. Firma która nam to zleciła chce mieć taki świerk to taki kupimy. W sumie nie zastanawiałem się jakie drzewo będzie lepiej pasować. Może taka jest kompozycja Smile