Pasjonaci kultury i sztuki
Interesują mnie rajstopy nielecące oczka. Czy faktycznie są trwałe? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Kącik zwierzeń (/dzial-kacik-zwierzen)
+--- Wątek: Interesują mnie rajstopy nielecące oczka. Czy faktycznie są trwałe? (/w-interesuja-mnie-rajstopy-nielecace-oczka-czy-faktycznie-sa-trwale)

Interesują mnie rajstopy nielecące oczka. Czy faktycznie są trwałe? - BarbieIsReal - 11-10-2017 08:53 AM

Hej dziewczyny. Pewnie nie jedna z was miała problem z zaciąganiem się rajstop i szukała sposobu aby takich problemów nie było. Znalazłam w internecie takie rajstopy które są mniej podatne na puszczanie oczek. Faktycznie są takie trwałe? Gdzie je kupić?

Interesują mnie rajstopy nielecące oczka. Czy faktycznie są trwałe? - ŻółwiaJama - 11-10-2017 11:46 AM

Pani w sklepie mówiła mi że mają one jakieś super włókna które zapobiegają zaciąganiu i przez dłuższy czas są elastyczne. Nie brałam ich bo z daleka pachnie mi ściemą ale nie wiem, może faktycznie coś w tym jest.

Interesują mnie rajstopy nielecące oczka. Czy faktycznie są trwałe? - Mammama - 11-10-2017 01:07 PM

Ja zamawiam na stronie https://studiodobregostylu.pl/rajstopy/151-wloskie-rajstopy-lycra-20-den.html takie rajstopy nielecące oczka i powiem ci że faktycznie są dużo bardziej trwałe. Zawsze jak gdzieś zahaczę to sprawdzam ale jeszcze nie udało mi się ich uszkodzić Wink

Interesują mnie rajstopy nielecące oczka. Czy faktycznie są trwałe? - Lomkamna - 11-10-2017 03:01 PM

Dużo też zależy gdzie je kupisz bo wiesz że teraz dużo to też chwyt marketingowy i niektóre firmy sprzedają słabej jakości rajstopy pisząc że niby są bardziej wytrzymałe.

Interesują mnie rajstopy nielecące oczka. Czy faktycznie są trwałe? - BarbieIsReal - 11-10-2017 04:15 PM

Dlatego od razu pytam gdzie zamawiacie żeby nie kupić byle czego Smile

Interesują mnie rajstopy nielecące oczka. Czy faktycznie są trwałe? - Sssaaa - 11-10-2017 05:46 PM

Na tej stronie co koleżanka wyżej pisała jak najbardziej można. Mam kilka par z tego sklepu i nie mam co narzekać. Nawet nie noszę w torebce zapasowej pary Wink