Pasjonaci kultury i sztuki
Dobry żel do twarzy dla cery trądzikowej? Co myślicie o ducraykeracnyl? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Od tematu (/dzial-od-tematu)
+--- Wątek: Dobry żel do twarzy dla cery trądzikowej? Co myślicie o ducraykeracnyl? (/w-dobry-zel-do-twarzy-dla-cery-tradzikowej-co-myslicie-o-ducraykeracnyl)

Dobry żel do twarzy dla cery trądzikowej? Co myślicie o ducraykeracnyl? - kropka - 11-30-2017 05:21 AM

Mam pytanie do kobiet które w młodszym wieku miały problemy z trądzikiem. Jakiego żelu do mycia twarzy używałyście? Znalazłam taki żel jak w temacie, jest on w rozsądnej cenie i podobno dobrze działa. Co myślicie?

Dobry żel do twarzy dla cery trądzikowej? Co myślicie o ducraykeracnyl? - zielona700 - 11-30-2017 08:05 AM

Masz trądzik czy po prostu chcesz zadbać o skórę żeby w razie wystąpienia była w jak najlepszej kondycji? Radzę uważać na preparaty i nie stosować ich nadmiernie. Efekt może być odwrotny od zamierzonego.

Dobry żel do twarzy dla cery trądzikowej? Co myślicie o ducraykeracnyl? - BarbieIsReal - 11-30-2017 09:24 AM

Ja stosowałam taki krem od vichy i polecam ci poszukać go na aptekamini.pl. Tam masz spory wybór kosmetyków do cery trądzikowej i na pewno znajdzie się też kilka żeli do mycia które warto kupić Smile

Dobry żel do twarzy dla cery trądzikowej? Co myślicie o ducraykeracnyl? - kropka - 11-30-2017 11:04 AM

Na szczęście na razie nie mam. Byłam u lekarza i powiedział mi że mam tendencję do przetłuszczania się skóry więc w przyszłości mogę mieć problemy z trądzikiem.

Dobry żel do twarzy dla cery trądzikowej? Co myślicie o ducraykeracnyl? - zielona700 - 11-30-2017 11:34 AM

Tego żelu o którym mówisz nie stosowałam ale miałam taki od firmy avene. Wydaje mi się że są to bardzo podobne produkty a zasada działania jest ta sama. Taki żel na pewno ci pomoże tylko nie stosuj go za często.

Dobry żel do twarzy dla cery trądzikowej? Co myślicie o ducraykeracnyl? - ewa_braun - 11-30-2017 01:29 PM

Ty mówisz o tym żelu aptekamini.pl/ducray-keracnyl-zel-do-mycia-twarzy-i-ciala-400ml.html? Jeżeli chodzi o ducraykeracnyl to bardzo fajnie działa, ale nie stosuj go częściej niż dwa razy dziennie. Najlepiej z samego rana a później wieczorem.

Dobry żel do twarzy dla cery trądzikowej? Co myślicie o ducraykeracnyl? - Mammama - 11-30-2017 03:40 PM

Polecam ci też kupić sobie jakiś krem punktowy i stosować go w miejscach gdzie będziesz widzieć zmiany. Sama miałam problemy z trądzikiem ale dzięki temu że szybko zaczęłam to leczyć to dzisiaj nie mam po tym śladu. Jak zaniedbasz ten problem to zniczy ci to cerę.

Dobry żel do twarzy dla cery trądzikowej? Co myślicie o ducraykeracnyl? - kropka - 11-30-2017 06:19 PM

No właśnie dlatego piszę tutaj o tym. Lekarz powiedział mi że jeżeli się tego nie leczy to później w miejscach gdzie były krosty mogą zostać blizny i wtedy już nie wiele da się z tym zrobić. Codziennie oglądam twarz i jeżeli coś się pojawi to na pewno pójdę na konsultację do dermatologa żeby mi coś przepisał Smile Dzięki za odpowiedzi i link do strony, miejmy nadzieję że obejdzie się bez konieczności kupowania kremów.