Pasjonaci kultury i sztuki
Chcę zaaranżować stylowo wnętrze - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Od tematu (/dzial-od-tematu)
+--- Wątek: Chcę zaaranżować stylowo wnętrze (/w-chce-zaaranzowac-stylowo-wnetrze)Chcę zaaranżować stylowo wnętrze - Heros44 - 07-13-2018 02:22 PM

Witam : ) Chcę jakoś stylowo zaaranżować wnętrze, lecz nie mam koncepcji. Swego czasu w necie spostrzegłem niedrogie i nowoczesne lampy loftowe. Powinienem przyznać, że szalenie mi zaimponowały. Podoba mi się też oświetlenie nowoczesne, więc możliwe że sobie takie zamówię. A być może wy macie jakąś koncepcję na estetyczne wnętrze?


Chcę zaaranżować stylowo wnętrze - ŻółwiaJama - 07-13-2018 03:22 PM

Ja zamówiłam sobie niedawno w cenionym sklepie online evolutionhome lampy loftowe. Według mnie to był znakomity zakup. Bardziej szczegółowe dane są zamieszczone na stronie online. Ja z reguły tam kupuję przeróżne wyroby, potrzebne do zaaranżowania mieszkania. W tym sklepie jest bardzo duży wybór interesujących produktów. Na pewno każdy wyszuka coś wedle upodobania. Sklep ma poza tym korzystne ceny.


Chcę zaaranżować stylowo wnętrze - Maćkowicz - 07-13-2018 05:43 PM

Dla mnie niezbędnym elementem wyposażenia wnętrza są lampy ścienne, które dają wiele możliwości aranżacyjnych. Stanowią niezawodny sposób na rozwświetlenie toalety, jak również przedpokoju. Natomiast do pokoju sypialnego można nabyć nowoczesne obrazy przestrzenne, które podkreślają charakter danego mieszkania. Ja wybrałem jeden prezentujący rzeźbę będącej w tańcu pary.


Chcę zaaranżować stylowo wnętrze - Lomkamna - 07-13-2018 07:56 PM

Mi ostatnio była niezbędna jakaś ładna dekoracja salonu, dlatego też doradziłam się mojej przyjaciółki jaką warto wybrać. Ona mi powiedziała, że doskonały wybór to na pewno lampy vintage. Wówczas w mig je zamówiłam. Umieściłam je w salonie. Powinnam powiedzieć, że jestem obecnie szalenie zadowolona.


Chcę zaaranżować stylowo wnętrze - zielona700 - 07-13-2018 08:31 PM

Odnalazłam swego czasu w necie ciekawy dział na witrynie online tj.: kuchnia – tanie oświetlenie. Muszę oznajmić, że bardzo mnie zaciekawił. Ja chyba na dniach sobie zakupię lampy podłogowe stojące. Wówczas moje mieszkanie na pewno będzie wspaniale wyglądało.


Chcę zaaranżować stylowo wnętrze - Palestynka - 07-13-2018 09:28 PM

Ciekawe pomysły na nowoczesne wnętrze, można wyszukać w necie. Kiedy ja chciałam znaleźć jakieś lampy, wklikałam w Google hasło: lampy wiszące do kuchni. Według mnie to był świetny pomysł, gdyż natychmiast odnalazłam stosowną lampę.