Pasjonaci kultury i sztuki
Aso Renault - czy ustawię tam zbieżność kół? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Od tematu (/dzial-od-tematu)
+--- Wątek: Aso Renault - czy ustawię tam zbieżność kół? (/w-aso-renault-czy-ustawie-tam-zbieznosc-kol)Aso Renault - czy ustawię tam zbieżność kół? - Androidek - 09-04-2019 10:54 AM

Orientuje się ktoś, czy w serwisach Reno są może maszyny do ustawiania zbieżności kół?


Aso Renault - czy ustawię tam zbieżność kół? - Maćkowicz - 09-04-2019 11:06 AM

Rozumiem, że jak jedziesz, to zostawiasz 4 ślady Smile)) Żartuję oczywiście, z tego co wiem, to tak są takie maszyny. Aso Renault ma praktycznie wszystkie maszyny, które są niezbędne do prawidłowego działania samochodów. Sam serwisuje się w Aso Renault i wiem o czym mówię.


Aso Renault - czy ustawię tam zbieżność kół? - Palestynka - 09-04-2019 01:40 PM

W tych serwisach jest pełna gama usług. Autoryzowany warsztat w Poznaniu robi praktycznie wszystko, co przy autach jest wymagane. Również naprawy blacharskie są wykonywane na miejscu, więc kierowcy, którzy mieli stłuczkę też mogą skorzystać z naprawy. Poznańskie aso dla Renault jest przygotowane na każego klienta.


Aso Renault - czy ustawię tam zbieżność kół? - Czołg39 - 09-04-2019 04:03 PM

Ustawianie zbieżności to precyzyjne zadanie, więc mogą je wykonywać je albo stacje wykonujące badania techniczne albo właśnie serwisy.


Aso Renault - czy ustawię tam zbieżność kół? - Drąg - 09-04-2019 05:48 PM

Serwisy oferują takie usługi już od dawna. W autoryzowanym serwisie Toyoty w Krakowie to norma, bo to przecież chodzi o bezpieczeństwo w czasie jazdy. Autoryzowany serwis Toyota Kraków proponują ponadto wiele innych czynności, które mają przywrócić sprawność samochodu.