Pasjonaci kultury i sztuki
Pozycjonować lokalnie czy może globalnie ? - Wersja do druku

+- Pasjonaci kultury i sztuki (http://muzeumhw.pl)
+-- Dział: Ogólnie o wszystkim ;) (/dzial-ogolnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Pozycjonować lokalnie czy może globalnie ? (/w-pozycjonowac-lokalnie-czy-moze-globalnie)Pozycjonować lokalnie czy może globalnie ? - Hippie - 11-16-2020 10:37 AM

Cześć, pytanie jak w temacie, pozycjonować lokalnie czy może globalnie, co daje lepsze rezultaty jeżeli chodzi o ilość zleceń. Jak to wygląda w praktyce ?


Pozycjonować lokalnie czy może globalnie ? - qwerty - 11-16-2020 11:56 AM

Wszystko zależy od tego jaką masz działalność gospodarczą. Wiesz jeżeli jakieś usługi np. hydrauliczne i działasz tylko w obrębie lub na terenie miasta to lepiej lokalnie. Ale jeżeli sklep internetowy i prowadzisz sprzedaż wysyłkową to już wtedy globalnie. Bo potencjalnych klientów masz z terenu całej Polski. Do tego poczytaj sobie https://epoznan.pl/news-news-108725-pozycjonowanie_stron_lokalnie_w_poznaniu_czy_globalnie_na_polske i sam zdecyduj która opcja lepsza. Ale dla usług lokalnie (jeżeli są świadczone lokalnie) a dla sklepów i usług ale prowadzonych w skali całego kraju globalnie.


Pozycjonować lokalnie czy może globalnie ? - Hippie - 11-16-2020 12:29 PM

No to jest nawet logiczne. W sumie nie spojrzałem tak na to. Fakt, wiadomo, że nie chce by komuś w Krakowie moje usługi sprzątania mieszkań w Poznaniu się wyświetlały w wyszukiwarce, skoro działam tylko na terenie Poznania. Znasz jakąś dobrą firmę SEO, która ogarnia temat pozycjonowania lokalnego ?


Pozycjonować lokalnie czy może globalnie ? - qwerty - 11-16-2020 02:59 PM

Znam, polecam GT. Oni już na nie jednym temacie zjedli zęby. Dlatego warto im zaufać. Łap linka kolego: https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/ i powodzenia.


Pozycjonować lokalnie czy może globalnie ? - Palestynka - 11-16-2020 05:35 PM

A co sądzicie na temat fanpage na FB ? Bo tak sobie poczytałam i myślę, że to też dobre medium do promowania swoich usług. Wiele kobiet np. przegląda tam lokalne butiki w poszukiwaniu ciekawych stylizacji. To tez może się sprawdzić, tak sądzę. Dla chętnych artykuł jak prowadzić taki fanpage www.grupa-tense.pl/blog/jak-prowadzic-fanpage-na-facebooku/