Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aktualne prawnicze kancelarie w Kielcach – jak się kształtuje rynek lokalny?


Post: #1
Z pewnych względów chciałbym dowiedzieć się czegoś o usługach prawnych na terenie Kielc, ewentualnie bliskich okolic. Chodzi mi o jakieś opinie dotyczące tendencji w cenach i samego poziomu zaplecza prawnego adresowanego do przeciętnego człowieka w potrzebie... Gdyby ktoś mógł się podzielić spostrzeżeniami to byłaby duża przysługa Wink
Quote
Post: #2
Moim zdaniem jest sporo niezłych prawników, kancelarie powstają, inne zmieniają szyldy lub kończą działalność... Tak jak wszędzie, na pewno kieleckie tereny jakoś się specjalnie nie odróżniają od innych w tym względzie.
Quote
Post: #3
Na ten moment nie mam za bardzo wiedzy – kiedyś z racji swojej pracy miałem sporo do czynienia ze światkiem prawników i wtedy moje odczucia były raczej pozytywne. Ciężko mi oceniać jak jest dziś.
Quote
Post: #4
Usług świadczonych przez kancelarie prawne jest sporo, specjalizacje jakie tylko się chce – rodzinne, prawo gospodarcze, tematyka prawa medycznego... Ogólnie oferta podąża za tym co interesuje klientów.
Quote
Post: #5
Ja zauważyłem duży progres jeśli idzie o poziom. Pojawiło się w kancelariach niemało prawników co kończyli studia w Warszawie czy Krakowie i tam zdobyli niezłe szlify. Potem to wychodzi w praktyce.
Quote
Post: #6
Raczej nie wniosę nic specjalnego – tata korzystał z pomocy radcy niedawno i był zadowolony. Także z mojego punktu widzenia jest spoko.
Quote
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2018 08:36 PM przez fundusze.)
Post: #7
Chyba tendencja jest taka że powstaje wiele kancelarii z dość szerokim wachlarzem specjalizacji, tu pierwszy przykład z brzegu: kdcl.pl/. Dla klientów to jest dobre bo znalezienie prawnika siłą rzeczy trwa krócej niż kiedyś. Jak tylko powstaje nowa kancelaria Kielce z miejsca okazują jej zainteresowanie a to z kolei pokazuje że popyt jest znaczny. To też wynika chociażby z tego że działa w mieście coraz więcej firm a biznes potrzebuje obsługi prawnej tak samo jak osoby fizyczne.
Quote
Post: #8
Mój brat dość regularnie korzysta z pomocy prawnej i nie narzeka na jakość usług. Czyli sądzę że sytuacja wygląda in plus.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości