Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bezpieczeństwo danych programu Dokumentacje Podatkowe


Post: #1
Witam wszystkich. Chciałabym skorzystać z programu dostępnego online, aby stworzyć dokumenty cen transferowych. Uważam, że to doskonałe rozwiązanie dla osób, które się na tym nie znają. Jednak nurtuje mnie jedna rzecz, czy nasze dane udostępniane w programie są całkowicie bezpieczne? Czy nie istnieje ryzyko ich wycieku? Chętnie zapoznam się z Waszymi opiniami na ten temat.
Quote
Post: #2
Witam, uważam, że dane są bardzo dobrze chronione podczas korzystania z tej aplikacji. Gdy wejdziesz na stronę programu Dokumentacje Podatkowe znajdziesz tam odnośnik o bezpieczeństwie. Dokładnie pod tym linkiem: https://dokumentacjepodatkowe.pl/o-progr...ieczenstwo szczegółowo opisali w jaki sposób są chronione dane klientów. Myślę, że nie masz się o co martwić.
Quote
Post: #3
Cześć, podobnie jak mój poprzednik uważam, że dane są bardzo dobrze chronione. Korzystam z tej aplikacji już od jakiegoś czasu i jeszcze nigdy się nie spotkałem z jakąś przykrą dla mnie sytuacją. Wszystko działa bez zarzutu, a co do danych to program posiada certyfikat RapidSSL, który odpowiada za szyfrowanie przysyłanych danych, więc nikt nic nie jest w stanie wyłapać.
Quote
Post: #4
Witaj, myślę, że możesz spać spokojnie. Program jest naprawdę bezpieczny i godny zaufania. Współpracują oni ze sprawdzonymi dostawcami usług w zakresie hostingu, a dane są przechowywane na specjalnym, odrębnym serwerze. Co więcej ochronę danych zapewnia jeszcze kilkadziesiąt platform, gdzie tworzą kopie zapasowe.
Quote
Post: #5
Hej, zgadzam się z moimi poprzednikami. Program bardzo dokładnie chroni naszych danych, które są rejestrowane w GIODO, tak jak jest to wymagane.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości