Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy sądzicie że gel Orgasm Control przedłuży stosunek?


Post: #1
Mam trochę wstydliwy problem mianowicie jestem seksualnym krótkodystansowcem. Nigdy nie mogłem długo nawet jako młodzik i trochę się to za mną ciągnie. Czytałem o różnych preparatach i trafiłem na ten produkt. Ciekawi mnie opinia innych – może są jacyś użytkownicy na forum?
Quote
Post: #2
Znajomy kupił to sobie trochę dla żartu ale mówił że efekt jest. Ponoć stosunek się wydłuża o dobrych kilkanaście minut ale to też pewnie zależy od człowieka. Tak czy siak wydaje się to nie być kolejnym wymysłem.
Quote
Post: #3
Mój chłopak chce to kupić – też jest na razie na etapie zbierania opinii. Póki co głosy są bardzo pozytywne i mnie to przekonuje. Myślę, że warto spróbować, nie ma innego sposobu aby wyrobić sobie zdanie.
Quote
Post: #4
Receptura bazuje na składnikach roślinnego pochodzenia i za to na wstępie ogromny plus ponieważ smarowanie wacka chemicznymi rzeczami to tak średnio mi się widzi. Opis produktu wygląda na tyle konkretnie że racze trudno doszukiwać się kolejnej „wajchy”.
Quote
Post: #5
Bodaj przedwczoraj zamówiłem z ich strony oficjalnej http://www.orgasmcontrol.com.pl/. Wybór również padł na gel Orgasm Control, zobaczymy jak wypadnie w praktyce. Cenowo bardzo zachęcające, pochwał masa... Jeśli zda egzamin to na pewno moje życie seksualne zyska.
Quote
Post: #6
Nie tylko życie seksualne facetów ale też kobiet zyska – to przecież głównie z naszego punktu widzenia przedwczesny wytrysk jest problemem. Pół biedy jak po chwili odpoczynku facet może znowu – wtedy zawsze trwa to dłużej ale czasami idzie spać i tyle.
Quote
Post: #7
Na pewno nie jest tak że zbyt wczesny wytrysk to tylko problemem kobiet. Mężczyźni są tym sfrustrowani właśnie dlatego że nie podołali i dla nich jest to taki wewnętrzny dramat czasami. Nie można tego lekceważyć.
Quote
Post: #8
Ja też uważam że to w równym stopniu kłopot dla kobiet i facetów. Partner sfrustrowany nigdy nie będzie funkcjonował jak trzeba – bez względu na źródło frustracji. A podłoże seksualne to potwornie drażliwy obszar!
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości