Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy warto znaleźć dla firmy usługi podatkowe w Białymstoku?


Post: #1
Mam takie pytanie. Do tej pory prowadziłam swoją firmę nie będąc podatnikiem VAT, ale planuję to zmienić. Czy to prawda, że w takiej sytuacji trzeba wykonywać jakieś raporty związane z podatkami i ogólnie bardzo dbać o papierkologię? Przywykłam, że tego robić nie muszę i trochę się obawiam. Czy wynajęcie jakiegoś biura do zajęcia się tym będzie dobrym rozwiązaniem?
Quote
Post: #2
Tak, to prawda, trzeba specjalne raporty przygotowywać. One w zasadzie leżą tylko na wypadek kontroli skarbowej, no ale jak się zdarzy to wartą ją mieć. Wynajęcie firmy to dobre rozwiązanie, pod warunkiem że znajdziesz odpowiednich specjalistów, którzy mają doświadczenie.
Quote
Post: #3
A dlaczego nie zatrudnisz po prostu księgowej?
Quote
Post: #4
Wyobrażasz sobie zatrudnienie księgowej jak prowadzę firmę w której pracuje tylko jedna dodatkowa osoba i to jeszcze na pół etatu, zastępuje mnie w pracy od czasu do czasu i tyle. Nowe stanowisko pracy to masa wydatków, nawet nie mam biura żeby stworzyć takie miejsce pracy…skoro mówisz, że wybór firmy taki ważny to jesteście w stanie coś polecić?
Quote
Post: #5
Bardzo przyzwoite i według mnie niedrogie usługi podatkowe w Białymstoku mogą iść w parze. To prawda, że utrzymanie stanowiska pracy to duży wydatek dla mikro firm. Zajrzyj sobie moja droga tutaj http://www.biuro-rachunkowe-jmm.pl/. Firma oferuje bogaty zakres księgowości, w tym właśnie kwestie związane z płaceniem podatków i odpowiednim księgowaniem tego wszystkiego czy szykowaniem raportów. Co ważne, jak płacisz za takie usługi to w razie potrzeby masz też porady księgowe, czasem to się bardzo przydaje.
Quote
Post: #6
Dzięki serdeczne, bardzo mi pomogłaś!
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości