Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy znacie kogoś, kto oferuje oprowadzanie po Warszawie?


Post: #1
Witam wszystkich forumowiczów. Zawsze marzyłam o tym, żeby zostać nauczycielem. Po wielu latach nauki i dążenia za marzeniami, moje plany zawodowe spełniły się. Niedawno także, po raz pierwszy zostałam wychowawcą. Myślę nad jakimiś ciekawymi atrakcjami dla moich wychowanków – chcę żeby polubili mnie jako wychowawczynię, mieli dobre wspomnienia zarówno ze mną jak i z samą instytucją szkoły. Pomyślałam o tym, aby zabrać ich może do Warszawy. Nie chcę im pokazywać miasta na własną rękę, zresztą jest to zbyt duża odpowiedzialność. Chciałabym wynająć przewodnika na kilka godzin. Czy znacie kogoś, kto oferuje oprowadzanie po Warszawie? Zależy mi na tym, by była to osoba z podejściem do dzieci.
Quote
Post: #2
Pani prowadząca działalność Warsaw Guide potrafi zaciekawić dzieci jak mało kto. Twoi wychowankowie zostaną obsypani ciekawymi legendami, które i Tobie wydadzą się niesamowite i refleksyjne. Razem z wychowankami będziesz mogła także obejrzeć historyczne miejsca, poznać trochę miasto od tej legendarnej strony. Zwiedzanie nabierze nowego, ciekawszego wymiaru.
Quote
Post: #3
Zalecałabym zakupić zestaw nagłaśniający – nie jest to duży koszt, a wycieczka wówczas jest dużo wygodniejsza i przyjemniejsza.
Quote
Post: #4
Na stronie internetowej: http://warsawguide.waw.pl/oferta/oprowad...warszawie/ zobaczysz sama, z czym wiąże się oprowadzanie po Warszawie w towarzystwie wykwalifikowanego przewodnika. Jak sama widzisz, oferta jest ciekawa, przemyślana i na pewno trafi do dzieci, ale i do dorosłych. Ja sama znam stolicę dość dobrze, ale po takiej wycieczce mogłam spojrzeć na miasto z nieco innej perspektywy. Polecam!
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości