Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Domy ciekawe rozwiązania?


Post: #1
Hej mam pytanie, jakie domy was najbardziej interesują i na jaki najlepiej się zdecydować, chodzi mi o to, czy piętrowy czy raczej parter, robić poddasze czy nie itd. Szukam inspiracji a nie wiem gdzie dokładnie szukać, by się zorientować cenowo i projektowo oraz zdecydować się na coś. Mam jeszcze trochę czasu, ale już myślę co i jak. Pomożecie?
Quote
Post: #2
Pomożemy Smile nie napisałaś jak dużą masz lub planujesz rodzinę, więc trudno mi oszacować jak duży i funkcjonalny powinien być dom, ale raczej wybieramy coś na lata i dla pokoleń, więc proponowałbym ci dom piętrowy dodatkowo z poddaszem. Biura projektowe oferują całą masę projektów domów z poddaszem na ten przykład, możesz sobie zobaczyć gotowy efekt na rysunku i oszacować czy ci to odpowiada powierzchniowo i pod względem liczby pomieszczeń.
Quote
Post: #3
Ja bym ci z kolei proponowała jakieś energooszczędne rozwiązania na przyszłość. Jeśli chodzi o domy nowoczesne projekty są dzisiaj na wyciągnięcie ręki, biura oferują gotowe rozwiązania dla każdego typu domu w sumie. Więc polecam skorzystać z czegoś takiego.
Quote
Post: #4
Ciekawie wyglądają też domy parterowe z poddaszem lub bez, zwłaszcza jeśli lubisz nieco więcej przestrzeni. Ja sam mam dom drewniany zbudowany na podstawie jednego z tych projektów http://invest-center.eu/budynki-mieszkal...ewnianych/, więc bardzo polecam.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości