Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie oddam samochód na złom w Toruniu, dajcie namiary


Post: #1
Znacie jakiś skup aut na złom w moim pięknym mieście? Niestety przyszedł ten czas gdy z moim polo trzeba się pożegnać i złomowanie to zawsze jest jakaś szansa żeby jeszcze troszkę pieniędzy za maszynę zostać. Wydaje mi się że mogę liczyć na niezłą stawkę za niego tylko jeszcze musi być skup który mnie uczciwie potraktuje. Znacie taki?
Quote
Post: #2
Złomowałam autko w ubiegłym roku, to znaczy mój chłopak złomował bo ja nie ogarniam tych tematów za bardzo. Nie pamiętam w tym momencie gdzie to było ale dostałam całkiem niezłe pieniądze.
Quote
Post: #3
Jak masz szczęście to trafisz na skup z normalnym ludzkim podejściem. Problemem tej branży są wszelkiej maści kombinatorzy i jak nie masz asertywności to weźmiesz jakieś grosze podczas gdy mógłbyś spokojnie dostać więcej.
Quote
Post: #4
Mogę pisać tylko przez pryzmat własnych doświadczeń – złomowałem dwa dostawczaki, obyło się bez większych zgrzytów. Dobrze jest trochę poczytać o stawkach i realiach branży, inaczej się wtedy rozmawia. Jak widzą w skupie laika to potem kombinują.
Quote
Post: #5
W tym skupie żadnych problemów nie ma - http://auta-skup.com/10/skup-aut-torun. Naprawdę nie da się tam naciąć na nieuczciwą wycenę, szefostwo bardzo pilnuje standardów – spory szacunek mam do nich za to. Nie widzę sensu szukania dalszego bo takiej kwestii jak złom Toruń na pewno nic lepszego nie ma. Stawki zdecydowanie powyżej średniej w Polsce.
Quote
Post: #6
Dobrze wiedzieć – wprawdzie moja honda jeszcze jeździ ale mechanik powiedział że już jest tak średnio i nie do końca wiadomo czy będzie się opłacało reperować jak się coś popsuje. Warto znać skup w takim razie.
Quote
Post: #7
Janusze ze skupów i ich godne pożałowania stawki to plaga. Ale moim zdaniem jeszcze na Kujawach nie jest najgorzej. Największa dzicz cenowa panuje na Mazowszu.
Quote
Post: #8
Tacie w tym skupie złomowałam samochód dosłownie z dwa tygodnie temu. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Po pierwsze sympatyczna obsługa, po drugie spokojnie i rzeczowo podeszli. Tatulek był z pieniążków zadowolony.
Quote
Post: #9
Obym nie musiała szybko ogarniać tego całego złomowania. Przerażają mnie te wszystkie dziwne operacje, dochodzą jeszcze formalne kwestie, zaświadczenia... Ale może w dobrym skupie jakoś sprawniej to idzie.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości