Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak kolejkowy system ułatwia waszą pracę?


Post: #1
Dużo się mówi, że technika ułatwia życie… No i stało się, chcą u nas wprowadzić system kolejkowy. Trochę boimy się tej zmiany i tak się zastanawiam, może ludzie na forum podzielą się swoimi doświadczeniami jak jest, jak było…
Quote
Post: #2
Na początku zawsze trzeba trochę cierpliwości, bo nie jest łatwo się przestawić na nowoczesną automatykę.Wink Ale jak się człowiek przyzwyczai to naprawdę jest dobrze, teraz już sobie nie wyobrażam rejestracji bez naszego systemu.
Quote
Post: #3
Zauważyłam, że to trochę zależy. Jeśli kolejkowy system jest dobrej jakości to bardziej pracę ułatwia, niż utrudnia.Wink W tym sklepie http://www.cocer-shop.pl/ mają dobre systemy. Nic się nie tnie i działa jak w zegarku, więc naprawdę mamy prościej w wykonywaniu obowiązków.
Quote
Post: #4
A ktoś jeszcze zna ten sklep, bo własnie się zastanawiam nad ich ofertą?
Quote
Post: #5
Znam, kupujemy u nich różne rzeczy, np. oprawy oświetleniowe: http://www.cocer-shop.pl/25-oprawy-oswietleniowe. Akcesoria świetnej jakości, długo trzymają się w dobrym stanie. Co do systemów to przyspieszają rejestrację.
Quote
Post: #6
Na początku był kosmos i nie mogłam się przyzwyczaić, ale jednak dobry system dużo szybciej rozprawia się z kolejką i zaczyna panować porządek. Każdy wie gdzie jest jego miejsce i czas, więc jest spokojniej, nie ma takiej nerwowej atmosfery i pretensji.
Quote
Post: #7
a jak radzicie, radziliście sobie z pretensjami?
Quote
Post: #8
Opanowanie i uśmiech. Ale to tak zawsze w pracy z klientem, że bywają klienci problemowi, trzeba jakoś sobie z tym poradzić emocjonalnie.Wink
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości