Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie klocki dla jakiego dziecka?


Post: #1
Wiem, że teraz największą popularnością wśród dzieci ciesza sie klocki lego, ale tez wiem, że to niejedne fajne klocki dostępne na rynku. Dlatego zastanawiam sie, które klocki są najlepsze dla dziecka w wieku przedszkolnym, a które najlepiej będa odpowiadały potrzebom dzieci starszych, chodzących już do szkoły. Macie jakies wlasne przemyślenia na ten temat?
Quote
Post: #2
Wiesz, klocki lego to tez nie jest jednolity produkt. Masz na przykład klocki Duplo, które przeznaczone są dla najmłodszych dzieci, klasyczne klocki z różnych serii dla chłopców i dziewczynek, na przykład lego friends. Masz też bardziej specjalistyczne klocki lego technic dla starszych dzieci, które maja juz nieco lepsze zdolności manualne i potrafia tworzyć bardziej złożone konstrukcje.
Quote
Post: #3
Tak, wiem o tym, ale bardziej chodziło mi o inne typy klocków niż klocki lego.
Quote
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-30-2018 12:11 AM przez fundusze.)
Post: #4
Jak szukasz klocków dla chlopca, to ciekawą opcją mogą być klocki Cobi w sklepie dozabawy.com znajdziesz wiele wersji tych klocków. Najpopularniejsze z nich to oczywiście modele różnych pojazdów wojskowych, w tym samolotów. Niektórzy uważają, że zabawki militarne są passe, ale ja się z tym zupełnie nie zgadzam. Chłopcy lubia zabawe w wojnę, i te klocki są dla nich po prostu stworzone.
Quote
Post: #5
Dla maluchów najlepsze są normalne klocki drewniane albo duże klocki plastikowe. Lego to klocki dla starszych dzieci i nie ma się co sugerować opisami na opakowaniach klocków.
Quote
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-30-2018 12:12 AM przez fundusze.)
Post: #6
Jak dziecko lubi bawić się figurkami to napewno spodobają mu się klocki z firmy Mega Blocks. Jesli zainteresują cię klocki Mega Blocks w sklepie, o którym wyżej wspomniał kolega, znajdziesz wiele ciekawych zestawów tych klocków, w tym popularne obecnie klocki z minionkami, albo zestawy SpongeBob. Dzieci lubia bawić się figurkami znanych postaci z bajek, więc klocki tej marki mogą byc naprawde interesujaca alternatywa dla klasycznych klockow lego.
Quote
Post: #7
Jak będziesz bawiła się z dzieckiem, to rodzaj klocków użytych do zabawy nie będzie miał znaczenia.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości