Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie koszule pasują do granatowego garnitura?


Post: #1
Pytanie tak jak w temacie, jakie koszule pasują do granatowego garnitura. Mój chłopak kupił sobie granatowy garnitur. No i teraz się zastanawiam jaką koszule, oprócz oczywiście standardowej białej mógłby do niego założyć. Jak uważacie?
Quote
Post: #2
W sumie to wiele kolorów pasuje do granatu. Oczywiście wszystko zależy od natężenia koloru i jego odcieni. Koszule też mogą mieć różne odcienie. Jeżeli chodzi o czarną koszulę to tu znajdziesz kilka sugestii na ten temat http://sklep-diselentino.pl/czarna-koszu...-garnituru. Ale paleta barw pasująca od granatu jest naprawdę szeroka. Oczywiście wszystko zależy od tego jak bardzo oficjalna jest okazja i na ile możemy sobie w związku z tym pozwolić.
Quote
Post: #3
Ja bardzo lubię granat w połączeniu z różem i to może być zarówno różowy ciemny jak i jasny prosiaczkowy. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, ze nie każdy facet odważyłby się tak ubrać, ale trzeba przyznać, zę to połączenie wygląda naprawdę dobrze.
Quote
Post: #4
Wolałabym jakieś bardziej klasyczne kolory. Boję się, ze będzie wyglądał jak papuga.
Quote
Post: #5
Kto co lubi, zawsze zostają szarości, biel oraz beże. Ogólnie szare koszule wyglądają fajnie. Jeśli jeszcze do tego dobierzesz szarą poszetkę, będzie super. Aha i przy kupowaniu dobrze jest mieć przy sobie chociaż marynarkę, żeby dobrze dopasować właściwy odcień.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości