Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kancelaria adwokacka z Zielonej Góry do sprawy o oszustwo. Ktoś coś?


Post: #1
Mam taką sprawę. Jakiś czas temu zacząłem dostawać powiadomienia z banków o braku spłaty należności. Problem w tym że nie mam zaciągniętych żadnych zobowiązać więc nic takiego nie powinno przychodzić. Z bankami się dogadałem ale mam problem z jedną firmą pożyczkową.
Quote
Post: #2
To dziwne bo ostatnio słyszałem kilka podobnych historii. Może to jakaś zorganizowana grupa robi coś takiego? Lepiej się temu dokładnie przyjrzeć.
Quote
Post: #3
Skontaktuj się z jakąś kancelarią adwokacką z Zielonej Góry. Takie sprawy to duży problem i zostawia za sobą ślad. Na stronie http://adwokatpolanski.zgora.pl/ masz dziedziny prawa z jakich kancelaria świadczy usługi oraz kontakt.
Quote
Post: #4
Jakiś czas temu kilku moich znajomych miała problem z wyłudzeniem odszkodowania przez firmę. Okazało się że ktoś wykorzystał dane personalne ponad 50 osób żeby uzyskać świadczenia z tego tytułu.
Quote
Post: #5
A co to ma do rzeczy? Mowa o zaciągniętych kredytach a nie świadczeniach na ubezpieczenie. Wysyłam ci namiary na firmę która zrzesza prawników z całej polski. Może im uda się rozwiązać tą sprawę.
Quote
Post: #6
Zastanawia mnie tylko fakt kto ma dostęp do takich danych i jaki bank udziela komuś pożyczki bez mrugnięcia okiem. Przecież nie da się tak po prostu przyjść do placówki z czyimś dowodem i wziąć pożyczki.
Quote
Post: #7
Pamiętaj że żyjemy w czasach internetu. Nawet przez aplikację mobilną jesteś w stanie wziąć kilka tysięcy pożyczki a dopiero później dokumenty przychodzą na adres zameldowania. Może ktoś z bliskich ci osób miał dostęp do twojego telefonu i mógł by zrobić coś takiego?
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości