Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Którą firmę oferującą wynajem samochodów osobowych polecacie?


Post: #1
Interesuje mnie profesjonalny wynajem samochodów osobowych. Którą firmę oferującą tego typu usługi polecacie?
Quote
Post: #2
Polecam wielkopolską doswiadczoną firmę oferującą wynajem samochodów osobowych różnych klas oraz busów. Adres internetowy tej wypożyczalni aut to http://torcar24.pl/. Na stronie firmy znajdziesz opisy oraz zdjęcia dostępnych aktualnie pojazdów do wynajęcia. Sa tam też podane ceny za ich wynajem i jest mozliwość dokonania rezerwacji online wybranego samochodu. Auta są sprawne technicznie, a ceny za ich wynajem są bardzo atrakcyjne.
Quote
Post: #3
Ja również uważam, że wielkopolska firma torcar24.pl jest warta rekomendacji. Kiedyś korzystałem z oferowanego przez nią wynajmu krótkoterminowego, a obecnie zdecydowałem się na wynajem długoterminowy wybranego przeze mnie samochodu osobowego. Jest to świetna opcja, gdyż w ramach stałej opłaty można liczyć na systematyczne serwisowanie auta w sprawdzonych warsztatach mechanicznych oraz sezonową wymianę opon.
Quote
Post: #4
Mnie również interesuje wynajem długoterminowy auta. Jakie jeszcze zauważyłeś korzyści wynikające z takiego rozwiązania?
Quote
Post: #5
No istotne jest też to, że nie muszę płacić za ubezpieczenie auta i że stawki za jego wypożyczenie nie są wygórowane.
Quote
Post: #6
Możliwe, że zdecyduję się na wynajem długoterminowy samochodu właśnie w poleconej przez Was firmie. Zadzwonie tam i zapytam o wiecej szczegółów.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości