Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Którą firmę zajmującą się administracją budynkami w Warszawie polecacie?


Post: #1
Czy moglibyście polecić mi firmę od administrowania budynkami w Warszawie? Tylko bardzo proszę o poważne odpowiedzi bo chyba sami nie powierzylibyście swojego majątku firmie krzak. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam bardzo serdecznie.
Quote
Post: #2
Proszę: http://piterson.pl/, najlepsza firma jaką znam, tak pod wzgledem kosztów jak i doświadczenia. Świetnie cię rozumiem bo nie wolno bagatelizować ważnej sprawy jaką jest administrowanie budynkami Warszawa to miasto które pozwala sporo zarobić na wynajmie jeśli odpowiednio się wszystko zorganizuje i z głową zarządza. Jeśli bedzieszmiecjakies pytania to pisz śmiało bo nawet nie wiem co konkretnie mozecie zainteresować.
Quote
Post: #3
Dziękuję za link, a co mnie interesuje? Wszystko Smile. Jak się układa współpraca, czy są w miarę elastyczni i da się ustalić kiedy mają mnie powiadamiać. To moze szczegóły ale właśnie takie subtelności świadczą o tym czy firma jest na poziomie.
Quote
Post: #4
Wszystko idzie z nimi ustalić, ja nppowerzyłem im tak naprawdę wszystko i nie zawracają mi głowy bez potrzeby. Czasami sam się kontaktuję w wowlnym czasie żeby podpytać jak się sprawy mają i tyle. Nie wiem może mam po prostu tak mało problemowych najemców Tongue
Quote
Post: #5
Nie istnieje taki termin jak bezproblemowy najemca Big Grin. Naprawde ci ludzie maja zawsze tle problemów ze azrece opadają. Niektózy to już w ogóle myślą że mogą z kazda sprawa zgłaszać się do wynajmującego. Po prostu dramat. Od kiedy wziąłem firmę do zarządu to jakoś nie mają odwagi takich bzdur zgłaszać jak dotychczas. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w biznesie.
Quote


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości